echo serca płodu

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
NicNieMów

echo serca płodu

Post autor: NicNieMów »

Hej! Czy któraś mama robiła w ciąży badanie echo serca płodu? Mój ginekolog kazał sprawdzić serduszka dziecka i strasznie się boję :( Potrzebuję kogoś sprawdzonego, komu można zaufać. W necie przewija się nazwisko dr Rozmus-Warcholińskiej. Podobno jest najlepsza. Czy ktoś był u niej na wizycie w Katowicach i może nakreślić mi, jak wygląda wizyta?
Zwinna

Re: echo serca płodu

Post autor: Zwinna »

Korzystając z badania HyCoSy, pacjentki zyskują dostęp do zaawansowanej diagnostyki w przyjaznych warunkach, co jest kluczowe w procesie leczenia niepłodności. Ta metoda pozwala nie tylko na ocenę drożności jajowodów, ale również na szczegółową analizę środowiska macicy, co ma bezpośredni wpływ na możliwość zajścia w ciążę. Zachęcam do zapoznania się z dostępnymi materiałami na temat HyCoSy na https://www.novum.com.pl/diagnostyka-ni ... -sono-hsg/ gdzie można znaleźć kompletne informacje o tej procedurze.
klarka

Re: echo serca płodu

Post autor: klarka »

Jesli chcecie , aby badania byly odpowiednio przeprowadzone to warto sie udac do dobrego specjalisty https://jacekantos.pl/ , pan Jacek Antos jest swietny w swojej dziedzinie. Jego podejście do pacjentek jest holistyczne, biorąc pod uwagę nie tylko aspekty medyczne, ale także psychospołeczne.
ODPOWIEDZ