dobra reklama

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
gość

dobra reklama

Post autor: gość »

Od jakiegoś czasu mam własną firme. Mam też stronę internetową ale zastanawiam się co zrobić, by wiecej klientów do mnie trafiało. Podobno warto zainwestować w pozycjonowanie Radom . Co prawda ja nie mam o tym zielonego pojęcia i potrzebowałbym namiary na kogoś kto dużo bardziej się na tym zna. Może macie kogoś sprawdzonego?
Awatar użytkownika
językowa

Re: dobra reklama

Post autor: językowa »

Tu bardziej nie jaka technika na reklamę, a bardziej kto to realizuje, bo takie podejście to gwarancja większej skuteczności. Ja wybrałam ludzi od http://slogan-reklamowy.pl/ którzy specjalizują się ogólnie w marketingu internetowym. Poznali moją markę, lokalny rynek, oczekiwania itp. Po tym po prostu zaczęli działać w przemyślany sposób, zwiększając grono osób zainteresowanych ofertą firmy.
Awatar użytkownika
Kamilka

Re: dobra reklama

Post autor: Kamilka »

Wydaje mi się, że teraz najważniejsza jest reklama w internecie. Jeśli chodzi o coś takiego jak wizytówka google cena naprawdę nie jest wygórowana. Moim zdaniem każda firma powinna taką wizytówkę posiadać ;) Na pewno dzięki temu łatwiej ją będzie znaleźć ;)
ODPOWIEDZ