Do600euro.pl - odszkodowania

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
ciekawa
Posty: 10
Rejestracja: 05 lis 2019, 17:42

Do600euro.pl - odszkodowania

Post autor: ciekawa »

Wszystkie wnioski jakie składam robię to przez Internet, jest to dla mnie ogromna wygoda. Cenię sobie także kontakt elektroniczny, minimalizm w biurokracji i fachowe podejście. Z tym wszystkim spotkałam się ostatnio podczas składania wniosku o odszkodowanie za lot https://do600euro.pl/odszkodowanie-za-lot/ . Widać, że firma działająca na rynku od 3 lat zna się na swojej pracy.
Awatar użytkownika
sebos
Posty: 111
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:40

Re: Do600euro.pl - odszkodowania

Post autor: sebos »

Tutaj https://insito-odszkodowania.uk/porady- ... kodowanie/ można też poczytać sobie na temat odszkodowania za opóźniony lot. Taka wiedza na pewno się przyda. Przede wszystkim nie warto odpuszczać i nie domagać się tego, co się nam należy. Chcemy zawsze dotrzeć na czas, bo za to przecież płacimy.
Awatar użytkownika
saszka
Posty: 207
Rejestracja: 28 lut 2019, 11:27

Re: Do600euro.pl - odszkodowania

Post autor: saszka »

Fakt że ubezpieczyciele zrobią wszystko żeby nie wydać nam naszych pieniędzy, taka ich praca, dlatego tez uważam że warto zatrudnić firmę zewnętrzną, na przykład http://cdsi24.pl/ , która będzie naszym wsparciem prawnym podczas całej sytuacji.
Awatar użytkownika
igorbo
Posty: 65
Rejestracja: 31 gru 2019, 16:23

Re: Do600euro.pl - odszkodowania

Post autor: igorbo »

Wiadomo, ze specjalisci najlepiej sie tym zajma. Ja polecam sprawdzic sobie opinie o Euco - naprawde solidna i rzetelna pomoc :)
Awatar użytkownika
indianka
Posty: 40
Rejestracja: 14 gru 2019, 8:45

Re: Do600euro.pl - odszkodowania

Post autor: indianka »

Dokładnie tak jak mówicie. Trzeba walczyć! Wiele osób myśli, że z liniami lotniczymi nie wygra i nie podejmują w ogóle żadnych działań. Samodzielnie może i jest to trudne. Jednak z odpowiednim przedstawicielem już nie. My w przypadku opóźnionego lotu o pomoc zgłosiliśmy się do kancelarii Pro Bono https://kancelariaprobono.pl/, która ma większe doświadczenie. Opłaciło się. Dostaliśmy odszkodowanie.
Awatar użytkownika
blobers
Posty: 61
Rejestracja: 08 sty 2020, 9:47

Re: Do600euro.pl - odszkodowania

Post autor: blobers »

Moim zdaniem jeśli chodzi o wypłatę odszkodowania, to najlepiej jest skorzystać z usług tego typu kancelarii https://wieksze-odszkodowanie.pl/ . Z taką doświadczoną linią pomocy możecie uzyskać kilkukrotnie wyższą wypłatę odszkodowania niż ta zaproponowana przez ubezpieczyciela
Awatar użytkownika
daro
Posty: 47
Rejestracja: 10 sty 2020, 8:24

Re: Do600euro.pl - odszkodowania

Post autor: daro »

Sam też nie brałem się za odszkodowanie, wolałem polegać na kimś doświadczonym. Znajomy polecił mi Eventum, to poznańska kancelaria. Oni specjalizują się w różnych odszkodowaniach, mi pomogli uzyskać satysfakcjonujące odszkodowanie za szkody wynikłe przez pożar budynku (garaż to był). Zdecydowanie lepiej polegać na osobach, które się na tym znają i mają doświadczenie.
ańeczka98

Re: Do600euro.pl - odszkodowania

Post autor: ańeczka98 »

W zakresie odszkodowań za opóźnione loty polecam firmę AirCash4U. Ich strona to: https://aircash4u.pl

Kiedyś utknęłam z rodziną na lotnisku w Katowicach. Spóźnił się samolot egipskich linii Air Cairo. Wiadomo jak to Egipt, są pazerni na kasę i niechętnie wypłacają jakieś odszkodowania. Sądziłam, że nic z tego nie będzie. Firma walczyła dla nas jak lew i trwało do z 3-4 miesiące. Cała rodzina dostała łącznie 3000 euro.
ODPOWIEDZ