Dbam o zdrowie w firmie

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
lenni99
Posty: 43
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:53

Dbam o zdrowie w firmie

Post autor: lenni99 »

Jako odpowiedzialny przedsiębiorca zaopatruję swoich pracowników w prywatne świadczenia medyczne. W tym celu polecam https://zdrowiewfirmie.pl/krakow/ .
Ile razy krzyżują się nasze drogi, ile razy mijamy się obojętnie na ulicy, nawet nie wiedząc o swoim istnieniu, zanim nasze ścieżki życia połączą sie w jedną.
Awatar użytkownika
koktajlowa
Posty: 51
Rejestracja: 15 lip 2019, 19:32

Re: Dbam o zdrowie w firmie

Post autor: koktajlowa »

Dobrze ze dbasz o swoich ludzi :) U nas w firmie są pakiety medyczne z medicover i uwazam ze to najlepsza opcja jaka moglismy wybrac. Krotkie terminy i wchodzisz na godzine a nie stoisz w kolejce
Awatar użytkownika
Aleks22
Posty: 810
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:57

Re: Dbam o zdrowie w firmie

Post autor: Aleks22 »

Ja mam małą firmę i sam wykupiłem pakiet medyczny dla mojej rodziny. Skorzystałem z oferty https://mediccentre.pl/ . To prawda dostęp do lekarzy specjalistów bez zbędnych kolejek, wizyty domowe, co przy dzieciach sprawdza się doskonale oraz pakiety badań. To wszystko za naprawdę niewielkie pieniądze.
Śnieżka

Re: Dbam o zdrowie w firmie

Post autor: Śnieżka »

Całkowicie się zgadzam. Sami korzystamy z takich usług. Mąż jest marynarzem i dla niego kolejki czy oczekiwanie na badania nie wchodzą w grę. Czasami ma tylko kilka dni na załatwienie świadectwa zdrowia. Wtedy niezbędne jest https://hms-assistance24.com/swiadectwa-morskie,23,pl
ODPOWIEDZ