Czyszczenie pralki

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
lenni99
Posty: 43
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:53

Czyszczenie pralki

Post autor: lenni99 »

Czy wiesz, że w Twojej pralce może gromadzić się naprawdę sporo bakterii? Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę. Sam niedawno byłem w szoku jak się o tym dowiedziałem, ale moja znajoma poleciła mi ten tekst https://www.zdrowemysli.pl/bakterie-czy ... -pralkach/ . Muszę wam powiedzieć, że informacje tam zawarte są naprawdę rzetelne i można im zaufać. Dowiecie się tam, jak skutecznie temu przeciwdziałać. Sam korzystam z ich wskazówek i teraz jestem o wiele spokojniejszy. Polecam każdemu kto chce, aby jego pralka była jak najczystsza!
Ile razy krzyżują się nasze drogi, ile razy mijamy się obojętnie na ulicy, nawet nie wiedząc o swoim istnieniu, zanim nasze ścieżki życia połączą sie w jedną.
Awatar użytkownika
Mim5wqe
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:42

Re: Czyszczenie pralki

Post autor: Mim5wqe »

jak często trzeba je wykonywać?
-
kampanie reklamowe google poznań
Awatar użytkownika
tratatata
Posty: 227
Rejestracja: 08 cze 2019, 0:55

Re: Czyszczenie pralki

Post autor: tratatata »

A co się dzieje z pralką? u mnie był kiedyś taki problem, że wydobywał się z niej wyjątkowo brzydki zapach. Sama nie wiedziałam od czego, pranie pachniało bez zarzutu. Szukałam porad w sieci i dzięki tym znalezionym na stronie https://www.oleole.pl/artykuly/wszystki ... nac-.bhtml udało mi się pokonać problem. Teraz już wiem co robić i czego używać by ten problem nie powracał.
LenkaĆma

Re: Czyszczenie pralki

Post autor: LenkaĆma »

No właśnie jak samemu można poradzić sobie z wyczyszczeniem pralki? Ale wiecie chodzi mi o taki sprawdzony sposób dzięki któremu ubrania nie przejdą żadnymi środkami. Więc zanim cokolwiek zrobię z pralką to muszę wyprać ubrania. A że siostra jakiś czas temu wspomniała mi, że w tej pralni https://www.pralnia-warszawianka.pl/ bez problemów wezmą pranie do prania to od razu zadzwoniłam do nich.
ODPOWIEDZ