Czarna herbata

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
saszka
Posty: 210
Rejestracja: 28 lut 2019, 11:27

Czarna herbata

Post autor: saszka »

Czy czarna herbata jest w ogóle zdrowa? Jak myślicie?
Awatar użytkownika
slawna
Posty: 149
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:11

Re: Czarna herbata

Post autor: slawna »

Zwykło się uważać, że herbata zielona zawiera więcej związków o działaniu pozytywnym na organizm człowieka. Polecam Ci zajrzeć na stronę https://big-active.pl/herbata-czarna-najlepsza/ gdzie znajdziesz wpis na temat czarnej herbaty. Moim zdaniem, mając umiar, nic nam nie zaszkodzi.
Awatar użytkownika
maniek
Posty: 16
Rejestracja: 10 sty 2020, 13:24

Re: Czarna herbata

Post autor: maniek »

Myślę że jest zdrowa ale nie w dużych ilościach. Polecam śledzenie bloga http://sponsorsportu.pl/
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 60
Rejestracja: 10 lut 2020, 13:38

Re: Czarna herbata

Post autor: magdap »

Moim zdaniem tak, oczywiście w rozsądnych ilościach ;) Osobiście przyznam, że ja piję zarówno czarną, jak i zieloną herbatę. Ze wskazaniem raczej na zieloną. Oba produkty zamawiam przez Internet w sklepie z herbatami i mam pewność, że otrzymuję herbaty dobrej jakości.
Awatar użytkownika
światełko
Posty: 82
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:30

Re: Czarna herbata

Post autor: światełko »

Uwielbiam czarną herbatę, bo jednak może ona na spokojnie zastąpić kawę i jest przy tym dużo lepsza i w ogóle. Tylko, że znalazłam ten artykuł https://injit.pl/jak-nalezy-parzyc-posz ... e-herbaty/ z którego też dowiedziałam się, że poszczególne rodzaje herbat należy odpowiednio zaparzać aby wydobyć z niej aromat i smak. Nawet nie spodziewałam się,że to w jaki sposób zaparzamy herbatę ma w ogóle jakiekolwiek znaczenie
waśka

Re: Czarna herbata

Post autor: waśka »

Warto zawsze wybierać dobrą herbatę, nawet, gdyście mieli za nią więcej zapłacić. Uważam, że jakość powinno się stawiać na pierwszym miejscu. Właśnie dlatego warto sobie zerknąć tutaj https://coteca.pl/blog/aktualnosci/herb ... oibos.html i poczytać na temat herbaty z czerwonokrzewu. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, które mogą okazać się przydatne. Między innymi dowiecie się o jej właściwościach.
ODPOWIEDZ