Co po liceum

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
turanka
Posty: 222
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:03

Co po liceum

Post autor: turanka »

sama ostatecznie zdecydowałam się na kierunek menedżer imprez kulturalnych i sportowych: http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarza ... 259,54,259 mam nadzieję, że się dostanę bo kierunek to super sprawa. Chcę szukać pracę w agencjach eventowych i impresariatach, urzędach miast i gmin, klubach sportowych, instytucjach kultury i nowoczesnych obiektach widowiskowo-sportowych.
Awatar użytkownika
Halna
Posty: 468
Rejestracja: 12 wrz 2019, 8:22

Re: Co po liceum

Post autor: Halna »

Cokolwiek - studia, szkoła policealna, praca. Zależy jak widzi się swoją przyszłość.
Awatar użytkownika
Kamilka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 13:18

Re: Co po liceum

Post autor: Kamilka »

Sądzę, że zaraz po liceum warto sobie zrobić dodatkowo jakiś kurs językowy :) Na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski znajdziecie ciekawą ofertę kursów języka angielskiego oferowanych przez Szkołę Językową ProfiLingua. Angielski na pewno się Wam w życiu przyda.
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 46
Rejestracja: 31 sie 2019, 6:49

Re: Co po liceum

Post autor: foxi »

No ja myślę ,że naturalnym kierunkiem po liceum są studia wyższe . Oczywiście jest wiele osób, które kończy swoją edukację na tym etapie, ale czy tak powinni robić.Uważam ,że po liceum nie mamy jeszcze zbyt wiele do zaoferowania pracodawcom i powinno się myśleć o dalszym dokształcaniu - bardziej ukierunkowanym.
Awatar użytkownika
Moriz
Posty: 9
Rejestracja: 06 sty 2020, 3:07

Re: Co po liceum

Post autor: Moriz »

W mojej opinii warto sprawdzić ofertę kierunków liceum oraz technikum, które oferuje między innymi szkoła Cosinus Łódź. Warto popytać w sekretariacie jak to będzie wyglądało dokładnie też w zakresie książek (które mają być darmowe). Sama szkoła na pewno nic nie kosztuje (do tego szereg dodatków jak darmowe podręczniki, zeszyty, czy karnet sportowy), więc to jest też ogromny plus Cosinusa.
Awatar użytkownika
fruszka
Posty: 174
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:04

Re: Co po liceum

Post autor: fruszka »

Szkołę zawsze możesz zmienić jeśli okaże się że coś w niej jest nie tak. To nie jest decyzja na wszystkie lata :) Gorzej z książkami bo bywają szkoły co wymagają innych podręczników w tedy trzeba szukać na internecie. Ja często sprawdzam tę księgarnie https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html czy nie mają książek które są nie dostępne w innych miejscach
Awatar użytkownika
alison14
Posty: 119
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:26

Re: Co po liceum

Post autor: alison14 »

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha w Warszawie to liceum które zdecydowanie ułatwi wybór studiów i ukierunkuje bardzo precyzyjnie na przyszły zawód i karierę. Wysoki poziom nauczania to kolejny wyróżnik tej szkoły, uczniowie osiągają już tam duże sukcesy w nauce a na studiach jest im jeszcze prościej.
koleś

Re: Co po liceum

Post autor: koleś »

W sumie to każdy wybiera to, co mu odpowiada, ale dla mnie szkoła pielęgniarska to coś, co chcę skończyć. Wiem, że rzadziej spotyka się pielęgniarza, jednak jestem przekonany, że moja pomoc w szpitalu niejednej osobie się przyda. A zależy mi na tym, żeby być pomocnym jak największej liczbie osób.
łopati

Re: Co po liceum

Post autor: łopati »

Ze swojej strony polecam szczególnie witrynę http://urokmilosny24.pl gdzie każdy z nas znajdzie coś dla siebie.
ODPOWIEDZ