Ciśnieniomierz

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Amanda9
Posty: 6
Rejestracja: 02 paź 2019, 16:57

Ciśnieniomierz

Post autor: Amanda9 »

Musze kupić nowy ciśnieniomierz dla babci i zastanawiam się, jakie wymogi powinien spełniać. Macie coś do polecenia?
Awatar użytkownika
emma8
Posty: 1
Rejestracja: 15 gru 2019, 10:47

Re: Ciśnieniomierz

Post autor: emma8 »

Nie znam jakiegoś konkretnego modelu, ale wydaje mi się, że wszystkie działają podobnie. Ostatnio widziałam fajny ciśnieniomierz naramienny elektroniczny wyposażony w technologię wykrywania arytmii serca, który jest niezwykle prostym w obsłudze i intuicyjnym modelem.
Awatar użytkownika
basbi
Posty: 69
Rejestracja: 29 maja 2019, 14:03

Re: Ciśnieniomierz

Post autor: basbi »

Używam tego ciśnieniomierza https://www.doz.pl/apteka/p136218-DOZ_P ... czny_1_szt. szybko mierzy, jest łatwy w obsłudze. Dobre parametry i niezła cena.
Awatar użytkownika
Marcelka
Posty: 225
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:05

Re: Ciśnieniomierz

Post autor: Marcelka »

trzeba o siebie dbac - o serce przede wszystkim, chociaz im czlowiek jest starszy to jest coraz ciezej o siebie zadbac.Mój tato aktualnie przebywa w domu seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim - ostatnio stan jego zdrowia sie pogarszal (jest po 2 zawalach) a nikt nie mogl nad nim czuwac caly czas. Wybór ten okazał się doskonały. Ojciec ceni sobie przede wszystkim domową i rodzinną atmosferę, jaka panuje na miejscu. Do tego dochodzą komfortowe warunki i całodobowa opieka takze jestesmy spokojni o jego zdrowie
Awatar użytkownika
poliglota
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:59

Re: Ciśnieniomierz

Post autor: poliglota »

Faktycznie sam wybór ciśnieniomierza musi być świadomy, gdyż zazwyczaj to urządzenie służy nam przez dłuższy czas. Jak dla mnie świetnym miejscem jest ranking ciśnieniomierzy https://najlepszecisnieniomierze.com/ i muszę przyznać, że jak najbardziej takie podejście jest bardzo odpowiedzialne.
żom32

Re: Ciśnieniomierz

Post autor: żom32 »

Może przejdź się do lekarza kardiologa. W wawie jest taka przychodnia, ponoć ludzie z całej Polski się zjeżdżają, żeby się tam dostać :O a konkretnie https://innova-med.pl/ . Na stronce masz Pana Kępskiego :)... Ponoć bardzo dobry kardiolog, a wiadomo że o serce trzeba dbać, bo bez niego nas nie ma :)
Magdalna Gabiś

Re: Ciśnieniomierz

Post autor: Magdalna Gabiś »

Oczywiście dobrze, jest mieć w domu ciśnieniomierz ale jeżeli coś się dzieje to warto zasięgnąć porady kardiologa. Ja leczę się kardiologicznie a raczej jestem pod kontrolą bo mam tachykardię zatokową. Na początku myślałam, że mam coś poważnego z sercem bo kiedy miałam stresujący czas moje serce jakby zmieniało rytm. Zapisałam się do tego kardiologa http://kardiologchojnice.com.pl/dane-kontaktowe/ w Chojnicach. Zrobiono mi echo serca i wyszło ok, potem założono holter i wszystko było jasne. Dostałam lek i teraz wszystko jest w porządku.
ODPOWIEDZ