Aparat cyfrowy

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Antoni21
Posty: 103
Rejestracja: 24 paź 2019, 18:58

Re: Aparat cyfrowy

Post autor: Antoni21 »

Dzisiaj wiele osób ma takie sprzęty, bo przecież ich zakup nie stanowi większego problemu. Jeśli planujecie zarabiać na fotografii, to powinniście postawić na takie sprzęty jak https://fotostrada.pl/aparaty-cyfrowe/bezlusterkowce Dzięki temu jakość Waszego warsztatu znacznie się poprawi, co przełoży się na Wasze zyski.
Awatar użytkownika
Santiago
Posty: 48
Rejestracja: 05 lut 2020, 19:26

Re: Aparat cyfrowy

Post autor: Santiago »

A dla mnie robienie zdjęć telefonem jest bardzo wygodne. Zresztą mój smartfon ma wysokiej jakości aparat i nie muszę kupować jakiegoś profesjonalnego sprzętu. Jeszcze tylko myślę, czy ściągnąć sobie taką aplikację Instafota. Wielu znajomych wciąż mówi o tym, jak doskonale uatrakcyjnia zdjęcia dzięki presetom. Właściwie to nie jest duży wydatek, a takie narzędzie z pewnością mi się przyda.
Awatar użytkownika
maleństwo
Posty: 57
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:58

Re: Aparat cyfrowy

Post autor: maleństwo »

Coraz więcej osób bawi się w robienie zdjęć, bo to bardzo fajne zadanie. A poza tym mamy takie aparaty dzięki którym takie zdjęcia wychodzą znakomicie. Jednak bywa i tak, że musimy zdjęcie chociażby wyostrzyć i w takim przypadku sprawdzi się taki program https://www.rivasoft.pl/photoshop-cc-cat-1150 którego vray cena jest bardzo dobra i wato w taki program zainwestować
Awatar użytkownika
figura retoryczna
Posty: 7
Rejestracja: 09 cze 2020, 16:44

Re: Aparat cyfrowy

Post autor: figura retoryczna »

Aparat to rzecz osobista, trzeba ją dobrac do własnych potrzeb indywidualnie. Ważna jest matryca i jej wydajność przy pracy na wysokich materiałach światłoczułych, w skrócie chodzi o ISO, gorsze matryce przy wyższym ISO powyżej 800 jednostek powodują pojawianie się cyfrowego zaszumienia, który nie wygląda fajnie. Jeśli więc chcesz pstrykać foty drogi mlecznej to musisz mieć lepszy aparat z lepsza matrycą. Droge mleczną uchwycisz tylko przy ISO powyżej 3200.
Fotografia to temat rzeka, jeden serwis nie zaspokoi wiedzy w temacie, a jej przyswojenie nie ominie nikogo kto chce robić zdjecia nawet amatorsko.
Awatar użytkownika
Halna
Posty: 468
Rejestracja: 12 wrz 2019, 8:22

Re: Aparat cyfrowy

Post autor: Halna »

Ja od jakiegoś czasu mam lustrzankę i wciąż uczę się z niej korzystać.
Awatar użytkownika
inna
Posty: 118
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:19

Re: Aparat cyfrowy

Post autor: inna »

Niezależnie od tego, co wybierzesz, zadbaj o porządne baterię. Nie ma niczego gorszego od aparatu, który przestaje działać w najmniej oczekiwanym momencie. Jako osoba z dużym doświadczeniem polecam produkty https://goenergia.pl/k/baterie/litowe-s ... /cr123-3v/. Fotografuje wiele godzin bez przerwy i nigdy mnie nie zawiodły.
Awatar użytkownika
poliglota
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:59

Re: Aparat cyfrowy

Post autor: poliglota »

Wydaje mi się, ze sama nazwa jaką jest aparat cyfrowy jest dość szeroką nazwą i musimy się doprecyzować. Ja szukałem jakiś czas temu fajnego aparatu kompaktowego, takiego na rodzinne wyjazdy. Zdecydowanie w wyborze pomógł mi ranking https://najlepszy-ranking.pl/aparaty-kompaktowe/ i muszę powiedzieć, że był to najlepszy wybór jakiego mogłem dokonać.
ODPOWIEDZ