Antywirus- jaki najlepszy?

Wątek pełen różnych tematów. Nie znalazłeś kategorii, do której mógłbyś/mogłabyś dopasować swoje pytanie? Zajrzyj tutaj.
gosieńka

Antywirus- jaki najlepszy?

Post autor: gosieńka »

Z jakiego rodzaju antywirusów korzystacie? Mnie zależy na czymś naprawdę skutecznym. Możecie mi polecić coś sprawdzonego?
nunuśka

Re: Antywirus- jaki najlepszy?

Post autor: nunuśka »

Ja to oprogramowanie antywirusowe z którego korzystam znalazłam na https://gdata.pl/shop . Podjęłam taką decyzję bo to firma, która jest pionierem jeśli o tego typu zabezpieczenia chodzi. Możesz zajrzeć na stronę i podjąć decyzję. Zawsze możesz skorzystać z wersji próbnej zanim zdecydujesz ostatecznie.
Awatar użytkownika
Aleks22
Posty: 810
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:57

Re: Antywirus- jaki najlepszy?

Post autor: Aleks22 »

Jeśli nie możesz się zdecydować, który antywirus na androida wybrać, to możesz po prostu zajrzeć na https://marken.com.pl/2020/10/16/najlep ... a-ranking/, gdzie znajdziesz najlepsze oprogramowania antywirusowe na androida, zebrane w rankingu.
śliwa

Re: Antywirus- jaki najlepszy?

Post autor: śliwa »

nunuśka pisze: ↑16 paź 2020, 16:37 Ja to oprogramowanie antywirusowe z którego korzystam znalazłam na https://gdata.pl/shop . Podjęłam taką decyzję bo to firma, która jest pionierem jeśli o tego typu zabezpieczenia chodzi. Możesz zajrzeć na stronę i podjąć decyzję. Zawsze możesz skorzystać z wersji próbnej zanim zdecydujesz ostatecznie.
super
Awatar użytkownika
pomorska
Posty: 84
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:10

Re: Antywirus- jaki najlepszy?

Post autor: pomorska »

Powszechnie wiadomo, że system Pegasus, łamie systemy operacyjne takie jak iOS czy Android i umożliwia wgląd do wszystkiego, co jest dostępne po pokonaniu zabezpieczeń systemowych. UseCrypt https://cyfrowa.rp.pl/it/54382-polski-k ... ty-plusama własne niezależne szyfrowanie, które nie ma nic wspólnego z systemem operacyjnym a więc jeśli masz ten komunikator to możesz być pewny że nikt nie odczyta Twoich wiadomości i rozmów
ODPOWIEDZ