Wyposażenie gastronomiczne - Invest Horeca

Wątek związany z życiem zawodowym, pracą, karierą. Podziel się swoją historią i planami na przyszłość.
Wozoń

Wyposażenie gastronomiczne - Invest Horeca

Post autor: Wozoń »

Poszukuję podpowiedzi w zakresie wyposażenia gastronomicznego do małej restauracji. Gdzie je kupowaliście, jakiego dostawcę możecie polecić i jednocześnie w którym miejscu ceny są konkurencyjne. Szukam najlepszych dostawców dla naszej restauracji, pozdrawiam i od razu dzięki!
Fińka

Re: Wyposażenie gastronomiczne - Invest Horeca

Post autor: Fińka »

Szukając naprawdę dobrej jakości wyposażenia kuchennego to w mojej opinii na pewno warto tutaj wymienić w mojej opinii Invest Horeca https://investhoreca.pl/ w przypadku których można zarówno liczyć na jakość, pełne wsparcie i jednocześnie różnorodność zestawień zarówno jeżeli chodzi o meble metalowe, sprzęty, garnki, czy mniejsze akcesoria.
Lizoń

Re: Wyposażenie gastronomiczne - Invest Horeca

Post autor: Lizoń »

My dlatego zdecydowaliśmy się na hurtownię gastronomiczną to weźcie pod uwagę hurtownię Invest Horeca, szczególnie przy wyborze kuchni gastronomicznej, mebli metalowych, akcesoriów, pieców itd. które będziecie mogli znaleźć u nich między innymi w wydaniu gazowym, czy elektrycznym. Dobre ceny, pełne wsparcie obsługi i oczywiście dotrzymanie terminów. Na pewno z efektów końcowych będziecie zadowoleni!
Wozoń

Re: Wyposażenie gastronomiczne - Invest Horeca

Post autor: Wozoń »

Lizoń pisze: ↑17 paź 2021, 11:21 My dlatego zdecydowaliśmy się na hurtownię gastronomiczną to weźcie pod uwagę hurtownię Invest Horeca, szczególnie przy wyborze kuchni gastronomicznej, mebli metalowych, akcesoriów, pieców itd. które będziecie mogli znaleźć u nich między innymi w wydaniu gazowym, czy elektrycznym. Dobre ceny, pełne wsparcie obsługi i oczywiście dotrzymanie terminów. Na pewno z efektów końcowych będziecie zadowoleni!
Skoro tak radzicie, to przyszedł czas rozejrzeć się jak to u nich wygląda
Kaneś

Re: Wyposażenie gastronomiczne - Invest Horeca

Post autor: Kaneś »

W mojej opinii kompletując wyposażenie gastronomiczne jak najbardziej mogę polecić Wam hurtownię Invest Horeca https://investhoreca.pl/ w przypadku której będziecie mogli liczyć na dobre ceny, fachowe podejście do klienta i jednocześnie rozbudowaną ofertę zarówno mebli metalowych, sprzętów gastronomicznych oraz akcesoriów do efektywnej pracy.
MariannaŻ

Re: Wyposażenie gastronomiczne - Invest Horeca

Post autor: MariannaŻ »

Jeżeli jesteśmy w temacie gastro to ja w lato otworzyłam swoją pierwszą cukiernie w moim mieście i okazała się strzałem w dziesiątkę bo jak na takie duże miasto niebyło cukierni w, której można zamówić torty dla diabetyków, wegan czy frutorian. W mojej ofercie są też słodycze, ciasta, ciastka i torty dla tradycjonalistów wiec o to się nie bójcie. Pierwsze co po załatwieniu spraw urzędowych musiałam zadbać o wyposażenie czyli lady cukiernicze, lady chłodnicze, witryny, gondole i tak dalej. Dobrze, że znam się z właścicielem firmy , który wszystko mi dostarczył FRIGO SYSTEM ze Szczecina http://frigosystem.com.pl/kontakt i mam wszystko nowe i profesjonalne.
ODPOWIEDZ