Portal ogłoszeniowy

Wątek związany z życiem zawodowym, pracą, karierą. Podziel się swoją historią i planami na przyszłość.
Awatar użytkownika
Teremorele
Posty: 236
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:26

Portal ogłoszeniowy

Post autor: Teremorele »

Bardzo fajna jest też taka opcja jak bezpłatny portal ogłoszeniowy Pokato. Na takich serwisach można znaleźć najróżniejsze ogłoszenia, zarówno jeśli chodzi o towary, jak i nieruchomości czy samochody. Warto szukać różnych korzystnych ofert w sieci.
Awatar użytkownika
Violla
Posty: 199
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:09

Re: Portal ogłoszeniowy

Post autor: Violla »

Uwielbiam portale ogłoszeniowe- na prawdę... W takich miejscach, aż roi się od atrakcyjnych ofert w niemalże każdym zakresie. Także każdy może tutaj znaleźć znaleźć coś fajnego dla siebie. Ja przykładowo znalazłam ostatnio https://clixs.pl jest to serwis, gdzie ogłoszenie za darmo można nawet nadawać. Także możecie za darmo też zaproponować do sprzedaży to co mamy.
kamiś

Re: Portal ogłoszeniowy

Post autor: kamiś »

Jeśli chcecie zamieścić ogłoszenie o pracy, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://lublin.geopraca.pl/oferty-pracy/che%C5%82m/ . Macie tam ciekawy portal ogłoszeniowy, na który każdego dnia wchodzi mnóstwo potencjalnych pracowników. Portal jest prosty w obsłudze, dzięki czemu można szybko wszystko odszukać.
wiśnia

Re: Portal ogłoszeniowy

Post autor: wiśnia »

Ja zachęcam do przeglądania ofert na https://www.gowork.pl/praca/szczecin;l, sensowne ogłoszenia w mniejszych ale też większych firmach czy urzędach. masz szczegółowo opisane warunki zatrudnienia i płacy tez coraz częściej
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 446
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:19

Re: Portal ogłoszeniowy

Post autor: mczay »

Jeśli to Wy będziecie szukać pracownika, to pamiętajcie o tym, aby zaoferować badania z zakresu medycyny pracy w odpowiednim miejscu. Koniecznie zerknijcie sobie na stronę https://www.dolmed.pl/oferta/medycyna-pracy/ bo tam znajdziecie świetne miejsce i odpowiednich specjalistów.
Michałek1201

Re: Portal ogłoszeniowy

Post autor: Michałek1201 »

Jeżeli szukasz portalu ogłoszeniowego, to z pewnością mogę Ci polecić serwis ogłoszeniowy Rekin :D
Możesz tam kupować jak i sprzedawać różnego rodzaju rzeczy w 12 głównych kategoriach takich jak motoryzacja, praca, nieruchomości itd. Mam nadzieję, że ci się spodoba. Ja korzystam już kilka miesięcy i jestem zadowolony. :D
ODPOWIEDZ