Okulary do pracy

Wątek związany z życiem zawodowym, pracą, karierą. Podziel się swoją historią i planami na przyszłość.
Małkia

Okulary do pracy

Post autor: Małkia »

Nigdy nie miałam problemów ze wzrokiem i szczerze mówiąc, mocno liczyłam na to, że do starości raczej ten problem się u mnie nie pojawi. Ale niestety, od jakiegoś czasu widzę zdecydowanie gorzej. W ciemności mrużę oczy, żeby wyostrzyć obraz. No i dlatego muszę to w końcu skonsultować z okulistą. Znacie może Ośrodek Korekcji Wzroku - https://okw.com.pl bo właśnie tam planuję się wybrać?:)
Eluńka

Re: Okulary do pracy

Post autor: Eluńka »

Jakich leków używacie do obniżenia ciśnienia w oku? Mam wrażenie, że mój okulista na siłę zapisuje mi lek, który wywołuje u mnie reakcję alergiczną oka. Może polecicie coś z tych leków https://ktomalek.pl/leki-oftalmologiczn ... u/k-1867/1 , co w przypadku Waszego leczenia się sprawdziło?
mażena

Re: Okulary do pracy

Post autor: mażena »

Byłam ostatnio u okulisty i okazało się niestety, że z moim wzrokiem nie jest najlepiej i zalecił mi noszenie okularów. Na szczęście szkła nie o dużej mocy, ale jednak korekcja jest potrzebna. Patrzyłam w różnych miejscach i tutaj https://www.wokularach.pl/ znalazłam zdecydowanie najładniejsze okularki - spory jest wybór :)
Magda55

Re: Okulary do pracy

Post autor: Magda55 »

Ja nie mam problemu ze wzrokiem ale bardzo dużo pracuje przy komputerze i potrzebuję okularów do komputera. Kupiłam ostatnio okulary w tym zakładzie optycznym https://www.optyksilesia.pl/okulary-korekcyjne.html w Katowicach. Tam bardzo dobrze doradzili mi jakie okulary będą dla mnie najlepsze.
DianaŻ

Re: Okulary do pracy

Post autor: DianaŻ »

Ja nie mam wady wzroku ale musze mieć okulary do pracy przy kąpie bo bardzo bały mnie oczy. Polecam ten artykuł https://www.maszokulary.pl/artykul/kto- ... nne-141975 - jest tu wszystko opisane kto powinien nosić takie okulary.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 446
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:19

Re: Okulary do pracy

Post autor: mczay »

Ja teraz też muszę jakieś okulary dla siebie kupić., wcześniej ich nie nosiłem ale mi okulista w tym https://cmp.med.pl/cmp-marianska/okulista/ punkcie je zalecił więc muszę zacząć. Dobrego specjalistę tam mają, jednak taka prywatna opieka jest najlepsza ze wszystkich.
Hustla

Re: Okulary do pracy

Post autor: Hustla »

Ja tez będę musiała się jakoś ogarnąć z okularami do pracy. Szczerze mówiąc nie raz nie dwa bolą mnie oczy. Dlatego szukam też teraz jakieś rodzaje okularów które by mi pasowały. Nie chce oczywiście jakichś krzykliwych, ale nie chce też jakichś mega skromnych. Tylko mimo wszystko też by wyglądały modnie i pasowały do mojego dress codu.
Martynkać345

Re: Okulary do pracy

Post autor: Martynkać345 »

Jeżeli ktoś z was chcę zgłębić temat jak dobrze, dobrać okulary czy soczeki lub chce się dowiedzieć co to są okulary progresywne to polecam zapoznać się z ofertą tego portalu https://www.maszokulary.pl/, gdzie możemy przeczytać właśnie takie ciekawe artykuły . Ja właśnie skończyłam czytać ten artykuł "Czy okulary przeciwsłoneczne mogą mieć funkcje korekcyjne?" https://www.maszokulary.pl/artykul/czy- ... jne-115857.
ODPOWIEDZ