Które gry są wciągające?

Wątek związany z życiem zawodowym, pracą, karierą. Podziel się swoją historią i planami na przyszłość.
Awatar użytkownika
Aleks22
Posty: 810
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:57

Re: Które gry są wciągające?

Post autor: Aleks22 »

Wciągające gry wcale nie muszą być drogie i najlepszy przykład możecie sprawdzić w artykule https://bigbaddice.pl/czy-dobre-gry-mus ... c-swietne/. Sam ogrywałem 2 z tych trzech gier i powiem szczerze, że są naprawdę rewelacyjne.
emiś866

Re: Które gry są wciągające?

Post autor: emiś866 »

Osobiście również spędzam wolny czas na grach i też zdarza mi się grać, dlatego na stronie https://www.lolporadnik.pl/ czytam sobie porady. LOL to bardzo popularna gra i jestem zaskoczony, że tyle osób w nią gra. Na szczęście w poradniku można znaleźć bardzo fajne wskazówki, które pomagają w przejściu każdego etapu gry. Wiadomo, że wiele osób może mieć kłopot z przejściem kolejnych etapów, dlatego warto się interesować. A jak u Was z nowościami? Kupujecie od razu? Ja nie zawsze, bo to wszystko zależy od funduszy.
Michaś

Re: Które gry są wciągające?

Post autor: Michaś »

Polecam zajrzeć na stronę https://www.gram.pl/artykul/2021/01/28/ ... ista.shtml, gdzie znajdziesz ranking najlepszych gier 2020 roku według redakcji gram.pl, dzięki któremu na pewno będziesz mógł wstępnie wygrać te najbardziej wciągające.
xhajś76

Re: Które gry są wciągające?

Post autor: xhajś76 »

Zapraszam bardzo do zagrania sobie w ciekawe gry na stronie https://gryonline2.pl/ Jest to bardzo fajna platforma. Wystraczy się zalogować i można grac w gry strzelanki, wyścigowe czy inne. Moje ulubione gry to gry zręcznościowe. Mogę ćwiczyć refleks i z dnia na dzień jestem coraz lepszy.
ODPOWIEDZ