jaki kurier

Wątek związany z życiem zawodowym, pracą, karierą. Podziel się swoją historią i planami na przyszłość.
Awatar użytkownika
fruszka
Posty: 174
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:04

jaki kurier

Post autor: fruszka »

W jaki sposób znaleźć najtańszą przesyłkę? Znajoma mi coś opowiadała że są takie porównywarki ale nie bardzo mogę znaleźć nic takiego. I jak wygląda sprawa z brokerami kurierskimi, czy trzeba z nimi jakąś umowę podpisywać by nadać za ich pośrednictwem przesyłkę?
Awatar użytkownika
rybitwa
Posty: 226
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:40

Re: jaki kurier

Post autor: rybitwa »

fruszka pisze: ↑20 maja 2021, 15:37 W jaki sposób znaleźć najtańszą przesyłkę? Znajoma mi coś opowiadała że są takie porównywarki ale nie bardzo mogę znaleźć nic takiego. I jak wygląda sprawa z brokerami kurierskimi, czy trzeba z nimi jakąś umowę podpisywać by nadać za ich pośrednictwem przesyłkę?
Dołączę się do tego pytania, bo także mnie interesuje czy istnieją takie porównywarki. Też ciekawi mnie jak wysłać paczkę za pobraniem - gdyby ktoś mógł podpowiedzieć to byłabym bardzo wdzięczna
Marzenka123

Re: jaki kurier

Post autor: Marzenka123 »

Jeśli szukasz porady, jak wysłać paczkę za granicę, to mogę polecić ci ten artykuł https://biznes-blog.pl/jak-zamowic-kuri ... a-granice/ . Można wyczytać tutaj wiele ciekawych wskazówek dotyczących wysyłek zagranicznych.
kluseczka1

Re: jaki kurier

Post autor: kluseczka1 »

Aktualnie nie ma żadnego problemu z wyborem kurierów, bo na rynku jest ich naprawdę sporo. Sam czasem zastanawiam się, która firma będzie najlepsza, ale myślę, że najlepiej jednak korzystać z brokerów kurierskich. Tutaj http://mamipapi.pl/jakie-sa-maksymalne- ... -kurierem/ przeczytacie, o jakich rozmiarach można nadawać paczki.
kejsi.cz

Re: jaki kurier

Post autor: kejsi.cz »

Ja dość często korzystam z usług kurierów, od czasu do czasu paczki też za granicę wysyłam. Ostatnio trafiłem na ciekawy artykuł w sieci https://terazlipno.pl/pl/648_artykuly-s ... arach.html . Może kogoś z was również zainteresuje.
borakk

Re: jaki kurier

Post autor: borakk »

W przypadku handlu internetowego proces wyboru przewoźnika najlepiej zautomatyzować. Usługa automatycznego przydzielania zamówień oferowana przez firmę InnoShip https://innoship.com/pl/korzysci/automa ... -zamowien/ może być bardzo korzystna dla firm, które mają duże ilości zamówień i chcą zaoszczędzić czas oraz zwiększyć efektywność w procesie wysyłki towarów. Dzięki automatycznemu przydzielaniu zamówień, system samodzielnie przypisuje zamówienia do odpowiednich kurierów lub dostawców, co może znacznie zredukować czas potrzebny na ręczne przypisywanie zamówień oraz zmniejszyć ryzyko popełnienia błędów.
Waleria82

Re: jaki kurier

Post autor: Waleria82 »

Skuteczne zarządzanie kosztami wysyłki kurierskiej obejmuje nie tylko wybór najtańszego przewoźnika, ale także rozważne planowanie opakowania. Waga gabarytowa, bazująca na wymiarach paczki, może zwiększyć koszty przesyłki. Upewnij się, że opakowanie jest odpowiednie do zawartości, unikaj nadmiernie dużych opakowań. To proste kroki, które mogą pomóc w zminimalizowaniu wagi gabarytowej i zaoszczędzeniu na kosztach. Tutaj https://ciekawe.org/2023/05/08/jak-obli ... przesylki/ możecie poczytać, jak obliczyć wagę gabarytową.
galina

Re: jaki kurier

Post autor: galina »

Wysyłając dużą ilość paczek, a zwłaszcza jako firma, warto wiedzieć jakie czynniki składają się na ostateczny koszt przesyłki, aby zminimalizować koszty. JAkiś czas temu natknęłam się na ciekawy artykuł, w którym poruszono te kwestie https://wroinfo.pl/wiadomosci/lifestyle ... przesylki/
synul

Re: jaki kurier

Post autor: synul »

Ode mnie polecić mogę polecić serwis brokera kurierskiego https://www.sendit.pl/ , który ułatwia wysyłanie paczek online. Dzięki niemu możesz porównać ceny z wielu różnych firm kurierskich i uzyskać najlepszą ofertę cenową dla swojej paczki. Dodatkowo, możesz wygodnie nadać przesyłkę w zaciszu własnego domu
Bakłażan

Re: jaki kurier

Post autor: Bakłażan »

Wysyłka paletowa dostępna na https://www.apaczka.pl/oferta/palety-polpalety/ to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy mają do nadania przesyłki o dużych gabarytach i wadze. Korzystając z solidnych palet, przekonasz się, jak sprawnie można zarządzać dużymi ładunkami. To nie tylko ułatwia załadunek i rozładunek, ale także zapewnia bezpieczny transport Twoich towarów.
ODPOWIEDZ