Gastronomia - sprzęt i akcesoria do kuchni

Wątek związany z życiem zawodowym, pracą, karierą. Podziel się swoją historią i planami na przyszłość.
Teroś

Gastronomia - sprzęt i akcesoria do kuchni

Post autor: Teroś »

Cześć!
Przychodzę do Was z pytaniem, ponieważ szukam przede wszystkim dobrej jakości wyposażenia do kuchni w gastronomii? Głównie zależy mi zarówno na trzonach, piecach, zmywarkach i oczywiście zestawach garnków oraz mebli metalowych. Gdzie znajdę takie rozwiązani?
Vineś

Re: Gastronomia - sprzęt i akcesoria do kuchni

Post autor: Vineś »

No to może warto, żebyście także wzięli pod uwagę ofertę hurtowni Invest Horeca, jak dla mnie zdecydowany numer jeden ponieważ przygotowali świetnie zestawioną ofertę. Długo szukaliśmy odpowiednich rozwiązań i muszę przyznać, że akurat tutaj trudno mieć co do nich zastrzeżenia, bo wyróżnia ich bardzo dobry kontakt z klientem zarówno przy tych mniejszych, ale i większych zamówieniach.
FilipMyś

Re: Gastronomia - sprzęt i akcesoria do kuchni

Post autor: FilipMyś »

To może hurtownia gastronomiczna Invest Horeca z którymi współpracowaliśmy już niejednokrotnie i zawsze starają się skutecznie sprostać wyzwaniom przy tych większych realizacjach. Pilnują terminów, dokładności zamówień i jednocześnie mają świetną obsługę klienta, która naprawdę potrafi pomóc i podpowiedzieć jak są jakieś dodatkowe pytania ;)
Teroś

Re: Gastronomia - sprzęt i akcesoria do kuchni

Post autor: Teroś »

FilipMyś pisze: ↑12 wrz 2021, 22:33 To może hurtownia gastronomiczna Invest Horeca z którymi współpracowaliśmy już niejednokrotnie i zawsze starają się skutecznie sprostać wyzwaniom przy tych większych realizacjach. Pilnują terminów, dokładności zamówień i jednocześnie mają świetną obsługę klienta, która naprawdę potrafi pomóc i podpowiedzieć jak są jakieś dodatkowe pytania ;)
Dobrze wiedzieć na pewno wezmę pod uwagę, mam nadzieję że temat jeszcze trochę nam urośnie i w końcu podejmiemy racjonalną decyzję dla naszego biznesu.
Żaneta

Re: Gastronomia - sprzęt i akcesoria do kuchni

Post autor: Żaneta »

Jeżeli jesteśmy w temacie gastronomii to polecam zapoznać się z ofertą firmy MTD Polish Food Service http://mtd.szczecin.pl/#kontakt , która oferuję zaopatrzenie Polskich sklepów w UE w żywność, słodycze oraz prasę. Firma zajmuję się dostawą topowych produktów od topowych producentów Sokołów, Piątnica, Wedel, Urbanek, Rolnik.
Włodzikruk52

Re: Gastronomia - sprzęt i akcesoria do kuchni

Post autor: Włodzikruk52 »

Na zapleczu czy w pomieszczeniu socjalnym podstawą m.in. jest możliwość zadbania o higienę w pracy. Często montuje się od razu stół ze zlewem ze stali nierdzewnej na wymiar można zamówić go tutaj https://polgast.com.pl/#stoly-ze-zlewem. Wtedy sprzątanie w firmie jest znacznie ułatwione.
AAAANŻ

Re: Gastronomia - sprzęt i akcesoria do kuchni

Post autor: AAAANŻ »

Sprzęt akcesoria do kuchni to wszystko jest ważne ale najważniejsze jest znaleźć dobrego dostawcę żywności . Ja swoją restaurację prowadzę już od o dwóch lat i wielu dostawców sprawdziłem i wybierałem najlepszych bo prędzej czy później jak zaczniemy kombinować to nasz klient prędzej czy później pozna się na naszym jedzeniu. Ostatnio szukałem dostawcy jajek i znalazłem super fermę Jajolux Sokołowic https://jajolux.com.pl/kontakt/ i mają fenomenalne jajeczka.
emiś26

Re: Gastronomia - sprzęt i akcesoria do kuchni

Post autor: emiś26 »

Skoro rozglądasz się za jakimś sprzętem gastronomicznym, nie zapomnij o piecu do pizzy. U mnie jest ciągle używany, bo ludzie kochają dobrą pizzę. Na stronie: https://gastromocni.pl/piece-do-pizzy są one dostępne w dobrych cenach i szerokim wyborze. Polecam :)
AdamKoś

Re: Gastronomia - sprzęt i akcesoria do kuchni

Post autor: AdamKoś »

Też uważam, że dobrze tutaj wymienić hurtownię Invest Horeca. Współpracujemy długi czas i jesteśmy mega zadowoleni z podjętych decyzji. Przede wszystkim profesjonalne podejście, mega wybór i sprawne realizacje. Warto na spokojnie przejrzeć ofertę i nawet na próbę złożyć mniejsze zamówienie żeby przekonać się co do nich. Daj znać jak już podejmiecie decyzję i oczywiście uda się kupić wszystko co potrzebne.
Dośka

Re: Gastronomia - sprzęt i akcesoria do kuchni

Post autor: Dośka »

Sam sprzęt na pewno jest ważny lecz również pamiętajmy o tym jak istotną sprawą jest zadbanie o właściwe BHP w gastronomii. Mi również spodobało się to co miałam okazję przeczytać w artykule https://znaki-bhp.pl/oznakowania-bhp-w-gastronomii i faktycznie oznakowanie BHP w gastronomii jest jedną z najważniejszych rzeczy.
pantąfel

Re: Gastronomia - sprzęt i akcesoria do kuchni

Post autor: pantąfel »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://lodykosmos.pl/
Jaśka221

Re: Gastronomia - sprzęt i akcesoria do kuchni

Post autor: Jaśka221 »

Na początku byłam przerażona ile trzeba myśleć co kupić, co wybrać itd Teraz już na szczęście bogatsza w doświadczenia wiem co potrzeba, czego nie, na co zwracać uwagę itd. jednak mimo wszystko ciągle się uczę. Jestem perfekcjonistką, więc nawet mamy fartuche szyte na miarę z https://kitchenista.pl/oferta-dla-firm/ . Dzięki temu moi kelnerzy i kucharze wyglądają bardzo profesjonalnie. Nie wiem czy to już przesada czy nie, ale dla mnie wygląd to podstawa. To też świadczy o restauracji.
SobczakD

Re: Gastronomia - sprzęt i akcesoria do kuchni

Post autor: SobczakD »

Sprzęt i akcesoria są ważne, ale trzeba też przyłożyć wagę do dobrych dostawców. Jeśli macie w karcie dania rybne to może oferta marki Fier https://fierseafood.com/ przypadnie Wam do gustu. Ta hurtowania rybna oferuje doskonałą jakość ryb i owoców morza, zapewniając przy tym atrakcyjne ceny. To godne zaufania źródło, z którego cała branża HoReCa może czerpać korzyści, mając pewność, że dostarcza się produkty najwyższej jakości.
tamarka

Re: Gastronomia - sprzęt i akcesoria do kuchni

Post autor: tamarka »

Podstawą są dobrej jakości meble, dobrze wykonane i solidne. Na przykład ten producent - https://www.rilling.pl/ ma w swojej ofercie takie meble i naprawdę spory ich wybór, więc warto sobie spojrzeć jak ktoś szuka właśnie tego typu wyposażenia.
ODPOWIEDZ