Gabinet KTG

Wątek związany z życiem zawodowym, pracą, karierą. Podziel się swoją historią i planami na przyszłość.
Awatar użytkownika
kaczmarek4
Posty: 119
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:44

Gabinet KTG

Post autor: kaczmarek4 »

Chce w najbliższym czasie otworzyć własny gabinet medyczny i potrzebuje do tego profesjonalnego sprzętu. Już teraz wiem, ze potrzebne mi będą głowice do KTG. Znalazłam taką firmę https://glowicektg.pl/ , która ma je w swojej ofercie. Chciałabym jednak poradzić się kogoś kto już prowadzi taki gabinet.
Awatar użytkownika
Kalia
Posty: 62
Rejestracja: 16 paź 2019, 10:09

Re: Gabinet KTG

Post autor: Kalia »

Prywatny gabinet? Świetny pomysł, bo coraz więcej osób woli korzystać z usług medycznych poza NFZ. Dobrze też że przywiązujesz tak dużą wagę do wyposażenie, w końcu obok Twoich kompetencji to podstawa. Na pewno będziesz potrzebowała także profesjonalnych mebli medycznych i akcesoriów do gabinetu. Jeśli jeszcze ich nie kupiłaś, polecam przejrzeć asortyment https://innow.pl/kategoria-produktu/wyp ... ekarskich/ , mój kuzyn, który jest lekarzem bardzo chwalił tego dostawcę- i ze względu na jakość i umiarkowane ceny.
Awatar użytkownika
emma
Posty: 10
Rejestracja: 29 sie 2019, 18:30

Re: Gabinet KTG

Post autor: emma »

Dużym ułatwieniem w prowadzeniu gabinetu medycznego jest oprogramowanie, które pozwala na rejestrację pacjentów on-line i zarządzanie terminami wizyt. Firma https://georg.com.pl/ oferuje system składający się z kilku modułów, które można dostosować do potrzeb przychodni. Podstawową funkcją jest e-rejestracja do umawiania wizyt, dodatkowo moduł e-archiwum pozwala na bezpieczne prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji medycznej pacjentów.
ODPOWIEDZ