Zdrowie - Pakiet medyczny.

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
Miiśśka032

Zdrowie - Pakiet medyczny.

Post autor: Miiśśka032 »

Witajcie, widząc jak wygląda dzisiejszy świat, nie ma pracy, lub zdalna, wszyscy raczej siedzą w domu, nie zbyt dużo ludzi na mieście, smutne czasy nastały. Ale jakoś potrafimy to wytrzymać, ale o wiele gorzej z starszymi osobami, oni trochę ciężej to znoszą bo są bardziej narażeni, wiec myślę że warto wykupić dla seniorów w naszej rodzinie pakiet medyczny https://mediccentre.pl/pakiet-dla-seniora Bo myślę że wiele osób z was ja też, jesteśmy bardzo przywiązani do naszych babć, dziadków, rodziców, wujków, ciotek, chrońmy ich. pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Merssa
Posty: 153
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:21

Re: Zdrowie - Pakiet medyczny.

Post autor: Merssa »

Można i o tym pomyśleć, ja już nie wierze w leczenie się na NFZ, za długo trzeba czekać na wizytę u lekarza, na konkretny już zabieg. Jeżeli chodzi o zdrowie to niestety w wielu przypadkach nie mamy czasu na czekanie. Dbając o osoby starsze, czy też po prostu schorowane, to firma https://esklep.brandvital.eu/ i ich asortyment, na pewno wam się przyda. Sprawdźcie sobie ich sprzęt medyczny, urządzenia i akcesoria niezbędne do zadbania o swoje zdrowie.
Małgośka

Re: Zdrowie - Pakiet medyczny.

Post autor: Małgośka »

Prowadzę własny gabinet związany z fizjoterapią i właśnie zastanawiam się nad wprowadzeniem jakiś innowacyjnych rozwiązań, żeby pracowało się lepiej :) Myślę, że kalendarz fizjoterapeuty mogłby się dobrze sprawdzić w tej kwestii, na pewno uporządkowałby moją pracę. Co o tym uważacie?
ODPOWIEDZ