wypadek na rolkach :)

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
Awatar użytkownika
lilila
Posty: 129
Rejestracja: 04 cze 2019, 20:50

wypadek na rolkach :)

Post autor: lilila »

Ostatnio podczas jazdy na rolkach przewróciłam się i dość mocno obiłam kolano, czy jest coś bezpiecznego, przeciwbólowego co mogłabym kupić żeby to troche złagodzić?
Awatar użytkownika
igorbo
Posty: 65
Rejestracja: 31 gru 2019, 16:23

Re: wypadek na rolkach :)

Post autor: igorbo »

Na pewno plastry Itami sie dobrze sprawdzą - poczytaj sobie o nich na https://itami.pl/ - mają środek przeciwbólowy który dzięki przylepieniu na miejsce bólu działa skutecznie i szybko
Awatar użytkownika
siwa
Posty: 282
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:26

Re: wypadek na rolkach :)

Post autor: siwa »

Wiadomo, że różne sytuacje się zdarzają. Warto przede wszystkim wiedzieć jakie prawa nam przysługą i czego możemy żądać. Na pewno wiele ciekawych i praktycznych informacji znajdziecie tutaj https://insito-odszkodowania.uk/no-win-no-fee/ . Ta firma pomaga w odzyskaniu należy pieniędzy po różnych wypadkach w UK. Warto zapoznać się z ich ofertą. Potrafią pomóc naprawdę w różnych sytuacjach.
Eluńka

Re: wypadek na rolkach :)

Post autor: Eluńka »

Właśnie na tak trudne sytuacje warto by przygotowanym. Ja mogę już teraz podpowiedzieć Wam, że dobrym pomysłem byłoby na pewno zaopatrzenie się w https://ktomalek.pl/plastry-stosowane-w ... ow/k-334/1 To realnie może wpłynąc na Wasze zdrowie, więc koniecznie zapoznajcie się z tym tematem.
adaś

Re: wypadek na rolkach :)

Post autor: adaś »

Jeżeli potrzebowałabyś specjalistycznej pomocy, to w moim mniemaniu warto odwiedzić Centrum Medyczne Gamma, gdzie znajdziesz profesjonalną pomoc kliniki ortopedycznej. CM Gamma, znajduje się w Warszawie i posiada dwie placówki. Wydaje mi się, że warto skorzystać z ichniejszej oferty, bo na miejscu możesz przejść też rehabilitację.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 278
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:28

Re: wypadek na rolkach :)

Post autor: kasiakowa06 »

lilila pisze: ↑24 cze 2020, 15:53 Ostatnio podczas jazdy na rolkach przewróciłam się i dość mocno obiłam kolano, czy jest coś bezpiecznego, przeciwbólowego co mogłabym kupić żeby to troche złagodzić?
A z czyjej winy był wypadek?

------------------------------------
prawo medyczne - https://adwokat-seidel.pl/
Obrazek
ODPOWIEDZ