Wsparcie techniczne

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
Awatar użytkownika
Bohdan
Posty: 16
Rejestracja: 08 sty 2019, 7:06

Wsparcie techniczne

Post autor: Bohdan »

Jesteśmy po sporych zmianach w firmie i szczerze powiedziawszy nie jestem w pełni zadowolony. Firma, której zaufałem sugeruje, że jesteśmy bardzo problemowym klientem i rozkłada ręce. Ale co mamy zrobić, skoro nowy system nie działa jak powinien? Co mam zrobić w tej sytuacji?
Awatar użytkownika
Niunia
Posty: 12
Rejestracja: 06 lut 2019, 19:48

Re: Wsparcie techniczne

Post autor: Niunia »

A sprawdziłeś recenzje tej firmy przed faktem nim im zaufałeś? Pewnie nie. Obowiązuje Cię okres gwarancji, ale jeżeli masz się użerać z brakiem kompetencji, to lepiej uderz do fachowców, którzy za swoje doświadczenie i profesjonalizm zgarnęli ostatnio "Gazelę Biznesu". Myślę o www.jantar.pl . Przyjrzą się problemowi i pewnie zaproponują jakieś logiczne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Kalia
Posty: 62
Rejestracja: 16 paź 2019, 10:09

Re: Wsparcie techniczne

Post autor: Kalia »

Nie wiem w jakiej branży działasz, ale jeśli potrzebujesz wsparcia zewnętrznego od strony magazynowania i logistyki szczerze polecam Ci ofertę: https://kmc-services.com.pl/magazynowanie/ . Ja śmiało mogę rzec , że to niezawodni specjaliści. Dzięki nim udało mi się przenieść magazyn naszej rodzinnej firmy handlowe w lepsze miejsce, jakieś paręnaście km. od centrum Krakowa. Zaoferowali nam też kompleksową pomoc w zarządzaniu logistyką.
Awatar użytkownika
bunny
Posty: 111
Rejestracja: 07 lis 2019, 14:22

Re: Wsparcie techniczne

Post autor: bunny »

No, jeżeli szukacie przykładowo wsparcie z zakresu logistyki. Potrzebujecie wykonać takie prace jak etykietowanie, przepakowywanie itd. Ale nie macie do tego kompetentnych ludzi, możecie zgłosić się do firmy Ejko https://ejko.com.pl . Która świadczy w tym zakresie kompleksowe, bogate usługi. Oczywiście u nich możecie również magazynować towar, jaki i macie możliwość skorzystania z ich transportu.
Awatar użytkownika
OliwierTos
Posty: 161
Rejestracja: 04 wrz 2019, 17:28

Re: Wsparcie techniczne

Post autor: OliwierTos »

No to może warto w takim razie zwrócić uwagę na http://malowanielinii.com/ ponieważ to firma która będzie mogła zająć się u Was wykonaniem malowania linii oraz oznakowania przestrzeni magazynowej i hali, aby realizacja prac i transport wewnętrzny szły jak najfunkcjonalniej.
ODPOWIEDZ