Własny salon stylizacji paznokci

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
Awatar użytkownika
smiki
Posty: 16
Rejestracja: 24 cze 2020, 12:57

Własny salon stylizacji paznokci

Post autor: smiki »

Pytanie do dziewczyn, które prowadzą bądź planują prowadzić taki salon. Czy wszystkie produkty, na których pracujecie zamawiacie od jednego producenta? Ja bardzo lubię markę VictoriaVynn, ale do tej pory zamawiałam typowo produkty do stylizacji paznokci, ostatnio zamówiłam sobie jeszcze dodatkowo https://victoriavynn.com/gadzety/ różnego rodzaju gadżety do salonu.
ZofiaŻ

Re: Własny salon stylizacji paznokci

Post autor: ZofiaŻ »

Ja prowadzę własny salon stylizacji paznokci. Uważam, że tematem, który jest bardzo istotny, a bywa nieraz zaniedbywany, jeśli odpowiedni ubiór w pracy. Dużo profesjonalniej jest przyjmować klientki będąc ubranej w fartuszki medyczne, które same w sobie mogą stać się elementem podnoszącym prestiż miejsca. Przepiękny ubiór można skompletować za pośrednictwem strony https://spawear.pl/15-fartuchy-medyczne-damskie. Super, że udało się połączyć klasykę z nowoczesnymi detalami. Efekt jest zachwycający.
ODPOWIEDZ