Testowanie internetu

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
Awatar użytkownika
Rogel
Posty: 59
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:12

Testowanie internetu

Post autor: Rogel »

Wydaje mi się, że mój dostawca internetu nie dostarcza mi pełnych możliwości mojego internetu. Po prostu mam wrażenie, że płacę za internet, którego nie mogę w pełni wykorzystać. Zrobiłem test tutaj https://www.predkosc.pl/ i wychodzi na to, że mam znacznie słabsze łącze niż na umowie. Wiecie jak sobie z tym poradzić? Brakuje mi już pomysłów.
Cisza jest święta. Zbliża ludzi, gdyż tylko ci, którzy się dobrze ze sobą czują, mogą siedzieć w milczeniu
juś

Re: Testowanie internetu

Post autor: juś »

Przede wszystkim internetu jak szukacie to najlepiej poszukać dostawców w waszej okolicy, macie taką możliwość dzięki http://panwybierak.pl tak naprawdę to dzięki niemu dowiecie się co i jak. Jaki dostawca najlepsze, i wybeirzecie sobie najlepszą cenę za miesięczną usługę.
Awatar użytkownika
plex
Posty: 24
Rejestracja: 27 gru 2019, 14:08

Re: Testowanie internetu

Post autor: plex »

Wiadomo że jednym z najważniejszych czynników jest jakość i szybkość łącza internetowego dlatego ja się zdecydowałem na światłowód a w mojej okolicy inea tonajlepszy dostawca usług internetowych bo gwarantuje mi najszybsze łącze symetryczne i prędkość transmisji danych, która wynosi wielokrotnie więcej niż 1 Gb/s.
Awatar użytkownika
Aleks22
Posty: 810
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:57

Re: Testowanie internetu

Post autor: Aleks22 »

Jeśli chcecie wybrać najlepszy internet dla siebie i swojej rodziny, to na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://panwybierak.pl/oferty/internet-mobilny/24 . Macie tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji. Jest tam bowiem wiele różnych ofert w jednym miejscu. Myślę, że warto się tam rozejrzeć.
ODPOWIEDZ