szkolenia

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
Awatar użytkownika
Trimp
Posty: 160
Rejestracja: 24 cze 2019, 11:51

szkolenia

Post autor: Trimp »

Szkolenia to bardzo dobry pomysł, możesz w ten sposób zdobyć wiedzę, która w przyszłości bardzo może Ci się przydać. Na twoim miejscu sprawdziałabym tutaj https://paragraph-group.com/pl/services ... trainings/ jakie mają szkolenia do zaoferowania.
Awatar użytkownika
Kamilka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 13:18

Re: szkolenia

Post autor: Kamilka »

Jeśli szukacie dla siebie jakiś atrakcyjnych, wartych uwagi szkoleń, to polecam przejrzeć sobie ofertę firmy szkoleniowej Kar Group na jej stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/. Jestem przekonana, że uda Wam się tam dla siebie znaleźć niejeden fajny kurs ;)
dokuś

Re: szkolenia

Post autor: dokuś »

Ostatnio mam taki okres w życiu, ze uczestniczę w wielu szkoleniach na kolejne https://pccpoland.pl/szkolenia/usuwanie ... brzozowski też jestem już zapisany i mam nadzieję, że nauczę się wielu przydatnych rzeczy. Dawniej miałem problem z tym usuwaniem drzew, ale jakoś się udało. Teraz przynajmniej dowiem się jak to wygląda ze strony prawa.
Awatar użytkownika
wernon
Posty: 38
Rejestracja: 07 lis 2019, 19:30

Re: szkolenia

Post autor: wernon »

Fajne kursy kosmetyczne w Szczecinie macie w Centrum Edukacji Pasja https://mmpasja.edu.pl/ Spodoba wam się wysokim poziom szkoleń i duży ich wybór, świetne instruktorki, ogólny profesjonalizm i zdecydowanie korzystne ceny. Ekipa naszego salonu tam właśnie się szkoliła.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 446
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:19

Re: szkolenia

Post autor: mczay »

Ja bardzo często korzystam sobie z wielu różnych szkoleń, bo to fantastyczna opcja, jeśli chodzi o rozwój

___
firany metrażowe
adaśka44

Re: szkolenia

Post autor: adaśka44 »

Rozwój to coś bardzo ważnego. Należy też zadbać o ten wewnętrzy. Bardzo pomagają warsztaty uważności https://uwaznoscnacodzien.pl. O wiele lepiej się wtedy zorganizować.
Łukaszek24

Re: szkolenia

Post autor: Łukaszek24 »

Szkolić się warto i być na bieżąco w swoim zawodzie. Warto robić różne nowe uprawnienia, kursy w swoim zawodzie. Ostatnio ja widziałem fajne propozycje dla elektryków na https://grupasilesia.com.pl/ . Nowe umiejętności i zaświadczenia dają nam większe możliwości zarobkowe.
ą123ola

Re: szkolenia

Post autor: ą123ola »

Jeśli chodzi o wartościowe i przydatne szkolenia, to bardzo polecam Google kursy. Poczytajcie sobie o tym więcej, ale wybór jest naprawdę szeroki i z niektórych można dostać certyfikaty, które warto mieć w CV :) Także polecam!
ODPOWIEDZ