Staw skokowy lekka kontuzja

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
Awatar użytkownika
figura retoryczna
Posty: 7
Rejestracja: 09 cze 2020, 16:44

Staw skokowy lekka kontuzja

Post autor: figura retoryczna »

mam lekka kontuzję stawu skokowego, co dobrego na ból? Chodzi mi konkretnie o jakiś żel / maść do smarowania.
Awatar użytkownika
fruszka
Posty: 174
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:04

Re: Staw skokowy lekka kontuzja

Post autor: fruszka »

.Wystarczy, że pójdziesz do apteki i poprosisz o pomoc, to Ci jakąś maść polecą. Chyba,że kontuzja jest poważniejsza i doszło do złamania wówczas oczywiście opieka lekarska jest konieczna. I też polecam terapię urządzeniem Exogen, która przyspiesza zrost kości. Stosuje się je w domu przez 20minut. Z https://leczymyzlamania.pl/ można to urządzenie wypożyczyć
Awatar użytkownika
Vexa
Posty: 26
Rejestracja: 22 maja 2020, 14:24

Re: Staw skokowy lekka kontuzja

Post autor: Vexa »

Moja babcia po kontuzji kolana jest niestety unieruchomiona. Wiadomo, że osoby starsze mają dużą większe problemy i trudności z powrotem co sprawności. Niestety babcia póki co wymaga całodobowej opieki. Tutaj https://careofyou.pl/calodobowa-opieka- ... zygotowac/ znalazłam bardzo fajnie napisany artykuł, jak się do takiej opieki nad seniorem przygotować.
Awatar użytkownika
Kamilka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 13:18

Re: Staw skokowy lekka kontuzja

Post autor: Kamilka »

Jeśli ból będzie się utrzymywał, to wydaje mi się, że warto byłoby się zdecydować na rezonans magnetyczny, który pozwoli stwierdzić różne nieprawidłowości. Na stronie mridiagnostyka.pl możecie zapoznać się z ofertą pracowni rezonansu magnetycznego z Warszawy MRI Diagnostyka, w którym wykonacie takie badanie bez skierowania. Polecam ;)
Awatar użytkownika
milkowa
Posty: 21
Rejestracja: 13 lis 2019, 19:33

Re: Staw skokowy lekka kontuzja

Post autor: milkowa »

Rezonans jest najbardziej dokładnym badaniem, jak potrzebujecie szybko sie dostać to w Warszawie do https://radiomedica.pl/ Byłam tam i jestem zadowolona, aparat 3 T jest najdokładniejszy, Terminy też króciutkie.
Awatar użytkownika
arbuzek
Posty: 176
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:49

Re: Staw skokowy lekka kontuzja

Post autor: arbuzek »

fcaefaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaqqqqqqqqqqaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ODPOWIEDZ