skuteczna reklama internetowa

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
Awatar użytkownika
językowa
Posty: 134
Rejestracja: 20 maja 2019, 11:11

skuteczna reklama internetowa

Post autor: językowa »

No tutaj to zdecydowanie marketing szeptany czy ogólnie działania poprzez socjal media itp. Tutaj mam pomoc ze strony agencji http://smac.com.pl gdzie odpowiednio po obopólnych ustaleniach prowadza działania marketingu internetowego.
iśka

Re: skuteczna reklama internetowa

Post autor: iśka »

Marketing szeptany fajna sprawa. Ja osobiscie korzystalam z uslug agencji marketingowej http://marketingowcy.com.pl/ specjalizuja sie w marketingu internetowym, a w szczegolnosci administruja social media, buduja zaplecza pozycjonerskie, marketing szeptany tez nie jest im obcy :)
Awatar użytkownika
BiankaIniar
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:07
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: skuteczna reklama internetowa

Post autor: BiankaIniar »

Poprzez reklamę w sieci https://gim1.polkowice.pl/bajeczny-izrael/ można się bardzo wypromować.
Warszawa gim44.edu.pl
dłutko

Re: skuteczna reklama internetowa

Post autor: dłutko »

Bardzo fajne efekty przynosi taki http://wommmarketing.pl/ ktory nie tylko pozwala dotrzec do klienta, ale tez zbudowac pozytywny wizerunek marki, jej wiarygodnosc i popularnosc. Sprawdzi sie zarowno dla firm wchodzacych na rynek by rozpromowac biznes wsrod klientow jak i dla tych ktore sa obecne, a potrzebuja pracy nad wizerunkiem firmy :)
Awatar użytkownika
majerski
Posty: 44
Rejestracja: 17 wrz 2020, 20:07

Re: skuteczna reklama internetowa

Post autor: majerski »

U mnie bardzo fajnie sprawdził się marketing szeptany. Jest to dość dyskretna forma reklamy, ale zarazem bardzo skuteczna. Wiem, bo sam miałem przez http://mbuzz.pl/ prowadzonych kilka kampanii i jestem zadowolony z efektów jakie dało się osiągnąć.
Awatar użytkownika
uustka
Posty: 105
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:03

Re: skuteczna reklama internetowa

Post autor: uustka »

Jeśli nie jesteś zadowolony z prowadzonych dotychczas działań, sprzedaż nie rośnie albo nawet maleje, pojawiają się negatywne opinie, pozycja w wyszukiwarce jest słaba to znak że coś się złego dzieje. Może warto wykonać audyt marketingowy http://ammf.pl/ ? Taka analiza kanałów może naprawdę wiele dać, dowiesz się gdzie leży problem i co należy poprawić
Atłas

Re: skuteczna reklama internetowa

Post autor: Atłas »

Swoją małą firmę prowadzę od ponad roku i pomimo tego, że to nie był łatwy czas na rozpoczynanie działalności dla nikogo (wiadomo, pandemia) to zaczynam wychodzić na prostą i wiem, że w dużej mierze właśnie dzięki reklamie w internecie. Od niedawna prowadzę też bloga, trafiłam na taki artykuł https://mtweb.pl/blog-firmowy-jak-go-pr ... o-biznesu/ gdzie dostałam kilka jasnych wskazówek, jak w ogóle zabrać się za prowadzenie takiego dziennika.
Awatar użytkownika
gurka
Posty: 43
Rejestracja: 12 wrz 2019, 11:56

Re: skuteczna reklama internetowa

Post autor: gurka »

Ja w kwestii reklamy zaufałam agencji http://marketingdyskusji.pl/ która dla mnie realizuje już kolejną kampanię w przestrzeni internetowej. Spisują się bardzo dobrze, klienci się o mnie dowiadują, wchodzą na moją stronę www no i składają zamówienia. Czyli mój interes się kręci prawidłowo.
suwiński

Re: skuteczna reklama internetowa

Post autor: suwiński »

No jak dla mnie skutecznie reklamą obecnie to można działać tylko w sieci, bo tam jest najwięcej aktywnych, potencjalnych klientów. Agencja http://mmsummit.pl/ pomaga mi w tym zakresie poprzez odpowiednio dobrane techniki marketingu internetowego. Znają moje oczekiwania, więc wiedzieli jak podziałać aby zwiększyć zainteresowanie moją firmą jak i jej ofertą.
ODPOWIEDZ