remont

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
Awatar użytkownika
Trimp
Posty: 160
Rejestracja: 24 cze 2019, 11:51

remont

Post autor: Trimp »

jestem w trakcie remontu i zastanawiam się jakie obrazy do domu wybrać i w jakich ramach je powiesić. Chce jakoś zapełnić puste ściany. Udało mi się tutaj http://galeriaram.pl/ znaleźć fajne grafiki i ramy do obrazów. Nie wiem tylko jak duże one powinny być. A może postawić jeszcze na jakieś inne dodatki ?
Awatar użytkownika
Daria23
Posty: 188
Rejestracja: 15 gru 2018, 20:23

Re: remont

Post autor: Daria23 »

U nas niedługo rusza remont, ale w zasadzie nie będą to duże prace. Głównie zależy nam na tym, żeby wymienić parapet wewnętrzny - https://www.golddoor.pl/product-pol-174 ... trzny.html Obecnie posiadamy niezbyt estetyczne parapety i już nie mogę na nie patrzeć. Dlatego chciałabym wreszcie wymienić je na coś, co będzie nei tylko praktyczne, ale również będzie stanowiło element dekoracyjny.
Awatar użytkownika
agaD
Posty: 5
Rejestracja: 17 cze 2020, 12:30

Re: remont

Post autor: agaD »

Co do obrazów i ram to sama najlepiej powinnaś wiedzieć co lubisz i co będzie poasować do aranżacji. A jeśli o remontach temat to masz dobiego do końca, niewiele nam już zostało, a robimy kuchnie, więc jedno z ważniejszych pomieszczeń. Warto było troche nabałaganić, bo przynajmniej będę miała teraz taką jak chcę. Właśnie zrobiłam bardzo udane zakupy, bo w superwnetrze.pl mają teraz ogromne promocje. Wzięłam między innymi chlebak, kosz na śmieci i świetne pojemniki. Mówię Wam płaciłam praktycznie grosze. Takiej okazji niewolno przegapić.
józek

Re: remont

Post autor: józek »

Remont to nic fajnego. Ja bynajmniej nie lubię ich robić, jednak wyremontowane wnętrza bardzo mi się podobają. Wiadomo, że raz na jakiś czas remont każdego pomieszczenia jest potrzebny. U mnie obecnie remontowane są dwa pomieszczenia. Ostatnio przez to musiałem poszukać między innymi odpowiednich parapetów. Prześledziłem naprawdę wiele ofert i ostatecznie zdecydowałem się na parapety konglomerat poznań .
ODPOWIEDZ