Psychiatra dziecięcy Kraków

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
Awatar użytkownika
Leokadia1962
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2020, 5:27

Psychiatra dziecięcy Kraków

Post autor: Leokadia1962 »

Hej. Czy macie do polecenia psychiatrę dziecięcego w Krakowie? Teraz myślałam nad sesjami online, ale jak tylko będzie taka możliwość wolałabym jednak spotkania w gabinecie.
Awatar użytkownika
damroka-63
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2020, 1:07

Re: Psychiatra dziecięcy Kraków

Post autor: damroka-63 »

Ja chodziłam z moim synem do poradni Synapsa. Byliśmy bardzo zadowoleni i słyszałam, że wprowadzili możliwość sesji terapeutycznych online.
Rafał

Re: Psychiatra dziecięcy Kraków

Post autor: Rafał »

A może lepszym pomysłem byłoby postawienie na profesjonalne wsparcie psychiatryczne w formie online? Zajrzyjcie do https://psychomedic.online/ i sami się przkeonajcie, jak prosto dzisiaj moglibyście skorzystać z tego typu wsparcia. Myślę, że to mogłoby być dla Was idealnym wyborem, szczególnie że macie tam bardzo krótkie terminy na wizyty.
Eluńka

Re: Psychiatra dziecięcy Kraków

Post autor: Eluńka »

To duża zaleta, że dzisiaj jesteście w stanie o wiele lepiej poradzić sobie z szukaniem pomocy dla Waszych bliskich. Ja czuję, że warto byłoby zajrzeć do https://psychomedic.online/ i sprawdzić, w jaki sposób dzisiaj przebiegają wizyty zdalne. To może być dla Was dużym ułatwieniem, więc po prostu tam zajrzyjcie.
ODPOWIEDZ