płatnosci w sklepie internetowym

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
Awatar użytkownika
Trimp
Posty: 160
Rejestracja: 24 cze 2019, 11:51

płatnosci w sklepie internetowym

Post autor: Trimp »

Coraz bardziej popularne stały się kryptowaluty i płatności właśnie ta walutą. Zastanawiam sie czy nie wprowadzić mozliwości takich płatnosci na mojej stronie. Widziałem że tutaj https://bitbaypay.com/pl/rozwiazania/platnosci-online jest taka możliwość. Skoro coraz wiecej osób posługuje się tą walutą to warto wyjść na przeciw ich oczekiwaniom .
Awatar użytkownika
terenia
Posty: 14
Rejestracja: 28 maja 2019, 20:20

Re: płatnosci w sklepie internetowym

Post autor: terenia »

Stawiam na doświadczenie i bezpieczeństwo dlatego płatności online obsługuję z https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online , szybkie wdrożenie, wyjaśnienie wszelkich wątpliwości i stały nadzór po to, by płatności były bezpieczne dla mnie i dla klientów, mając do mnie zaufanie wracają i przyciągają kolejnych a Blue Media pomaga mi zapanować nad finansami.
Awatar użytkownika
saszka
Posty: 180
Rejestracja: 28 lut 2019, 11:27

Re: płatnosci w sklepie internetowym

Post autor: saszka »

Myślę, że na stronie https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online znajdziesz potrzebne informacje dotyczące bezpiecznych płatności internetowych. Ich zaletą jest m.in. łatwość obsługi, bezpośredni przekaz płatności, brak dodatkowych kosztów oraz działanie w trybie ciągłym. Warto sprawdzić.
Awatar użytkownika
Aleks22
Posty: 810
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:57

Re: płatnosci w sklepie internetowym

Post autor: Aleks22 »

Witam,co sądzicie o tym,aby zainteresowac sie tematem platnosci przez telefon lub zegarek? Uwazam,ze to bardzo ulatwia sprawe,poniewaz nie trzeba miec zawsze przy sobie portfela. Co sądzicie o tym https://panwybierak.pl/blog/jak-placic- ... zegarkiem/ ? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
tywinlannister
Posty: 572
Rejestracja: 05 maja 2019, 12:02

Re: płatnosci w sklepie internetowym

Post autor: tywinlannister »

Prowadzenie sklepu internetowego wcale nie jest trudne i sporo osób się na to decyduje. Różne artykuły można sprzedawać online i będzie to przynosiło zyski. Wiem, że system płatności online https://www.przelewy24.pl/aktualnosci/k ... ternetowym pozwala płacić za zakupy w bardzo wygodny sposób. Sprawdźcie ich stronę i przekonajcie się sami :)
Awatar użytkownika
slawna
Posty: 149
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:11

Re: płatnosci w sklepie internetowym

Post autor: slawna »

Najlepsze będą nezpieczne płatności za pomocą przelewów online i kart Visa oraz MasterCard. Tego typu rozwiązania zapewnia https://www.dotpay.pl/ :) Prosta i szybka integracja, automatyczne księgowanie płatności oraz obsługa 24/h.
zuźka

Re: płatnosci w sklepie internetowym

Post autor: zuźka »

Wydaje mi się, że u nich https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online większość e-sklepów korzysta z obsługi płatności. Spore doświadczenie, bezpieczeństwo, nowoczesne rozwiązania dla wygody Twojej i klienta
Awatar użytkownika
poliglota
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:59

Re: płatnosci w sklepie internetowym

Post autor: poliglota »

Faktycznie te kwestie są niezwykle ważne i ja jestem wręcz przekonany, że bez nich nasz sklep po prostu ni jest funkcjonalny. Jestem również zdania, że bardzo fajną sprawą są płatności z Facebook https://www.przelewy24.pl/rozwiazania-p ... nosci-z-fb które moim zdaniem są de facto czymś relatywnie nowym.
korniś

Re: płatnosci w sklepie internetowym

Post autor: korniś »

Chyba jednak https://bluemedia.pl/oferta/platnosci-online ma bardziej intuicyjny system , najłatwiejszy dla poczatkujących i do tego masz tam zapewnione stałe wsparcie merytoryczne i techniczne a to ważne jak zaczynasz. Bluemedia stawia na jakość i stąd tak wiele ułatwień ale i procedur bezpieczeństwa w obsłudze płatności online
MartaŁ

Re: płatnosci w sklepie internetowym

Post autor: MartaŁ »

A ja całkiem niedawno dowiedziałam się o płatności Twisto. Kupując w sklepie internetowo pojawiła się opcja płatności odroczonej. Dla mnie to była opcja super bo akurat na rękę było mi aby zapłacić za zakupy za kilkanaście dni. Cała procedura poszła szybko i sprawnie. Za pierwszym razem kupowałam bez rejestracji, ale wiem już, że jest opcja zarejestrowania i uzyskania lepszych warunków
niuniek

Re: płatnosci w sklepie internetowym

Post autor: niuniek »

Płatności online są nieodłącznym elementem biznesu, nawet jeśli prowadzisz niezarejestrowaną działalność. W artykule na stronie https://www.supertydzien.pl/publikacje/ ... raniczenia omawiane są praktyczne wskazówki i strategie, które pomogą Ci utrzymać bezpieczeństwo transakcji online.
arbo

Re: płatnosci w sklepie internetowym

Post autor: arbo »

Jak już mowa o sklepach internetowych, to ostatnio czytałam na stronie https://marketportal.pl/wiadomosci-fina ... e-pay-2301 że płatności Apple Pay oferują szybką i wygodną metodę dokonywania transakcji online za pomocą funkcji Touch ID lub Face ID. To sprawia, że proces płatności jest bardziej intuicyjny i przyjemny dla użytkowników, co może zwiększyć lojalność klientów.
ODPOWIEDZ