Piece do pizzy - gdzie szukać?

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
Młobek

Piece do pizzy - gdzie szukać?

Post autor: Młobek »

Cześć!
Gdzie warto szukać wyposażenia gastronomicznego, a przede wszystkim zależy mi na wysokiej klasy piecach gazowych do pizzy. Macie może jakieś podpowiedzi i też doświadczenie ze swojego biznesu? Liczę, że trochę wskazówek tutaj się pojawi. Pozdrawiam serdecznie i liczę, że też trochę informacji się pojawi
Opeś

Re: Piece do pizzy - gdzie szukać?

Post autor: Opeś »

Według mnie warto tutaj zdecydowanie wspomnieć o hurtowni gastronomicznej Invest Horeca i naprawdę jesteśmy zadowoleni. Mają bardzo dobrze rozbudowaną ofertę, świetne sprzęty i też można trochę ponegocjować ceny ostateczne. Zakupy przebiegły pomyślnie i bez problemów wszystko co jest potrzebne do lokalu gastro. Dzięki czemu biznes nam się świetnie rozwija, a jak czegoś potrzebujemy to od razu można się do nich odezwać.
Łebek

Re: Piece do pizzy - gdzie szukać?

Post autor: Łebek »

W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań dobrej jakości rozwiązań w zakresie mebli, akcesoriów, czy sprzętów do gastronomii to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez https://investhoreca.pl/ tutaj wyłącznie kupujemy potrzebne rzeczy do naszej restauracji. Wszystko zgodnie z ustaleniami i terminy realizacji, jak do tej pory nie mam podstaw do narzekania :)
Młodek

Re: Piece do pizzy - gdzie szukać?

Post autor: Młodek »

Łebek pisze: ↑15 cze 2021, 21:49 W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań dobrej jakości rozwiązań w zakresie mebli, akcesoriów, czy sprzętów do gastronomii to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez https://investhoreca.pl/ tutaj wyłącznie kupujemy potrzebne rzeczy do naszej restauracji. Wszystko zgodnie z ustaleniami i terminy realizacji, jak do tej pory nie mam podstaw do narzekania :)
Dzięki za podpowiedzi! Na pewno sprawdzę, no i zobaczymy co w takim razie z tego wyjdzie przy zakupie sprzętu, akcesoriów oraz mebli metalowych do naszej kuchni.
Liśka

Re: Piece do pizzy - gdzie szukać?

Post autor: Liśka »

No my też z InvestHoreca współpracujemy jeżeli chodzi o zakup wyposażenia do naszego lokalu z kebabem. Mają dosłownie wszystko co potrzebne https://investhoreca.pl/q/?keywords=kebab najlepsze marki, wysoka funkcjonalność i jakość wykonania. Współpraca bardzo owocna, ceny są również okey.
ODPOWIEDZ