Pharmovit - warto ?

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
Awatar użytkownika
verona
Posty: 80
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:06

Pharmovit - warto ?

Post autor: verona »

Pharmovit to dobra firma jeśli chodzi o suplementy? czytałam o tym, ze tu bardzo przykładają się do składu i robią tak by był jak najbardziej czysty ( a na tym mi zalezy ). jestem ciekawa jak ze skutecznością ?
Awatar użytkownika
reiva
Posty: 125
Rejestracja: 27 maja 2019, 13:41

Re: Pharmovit - warto ?

Post autor: reiva »

to bardzo dobra firma. Ich produkty są nie tylko stosunkowo niedrogie ale przede wszystkim skuteczne :) kupuje je najczesciej w pobliskim sklepie zielarskim :)
Awatar użytkownika
Luki
Posty: 7
Rejestracja: 21 lip 2020, 13:08

Re: Pharmovit - warto ?

Post autor: Luki »

Hmm, może i ja sprawdzę w takim razie firmę :)
Awatar użytkownika
evelajna
Posty: 77
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:36

Re: Pharmovit - warto ?

Post autor: evelajna »

pełną ofertę znajdziecie w ich esklepie. Tam to dopiero jest wybór :) rewelacyjne są te zioła czy oleje w kapsułkach ale i te kuracje łaczone np na włosy, odporność, koncentracje czy wspomagające układ krażenia.
Awatar użytkownika
Daria23
Posty: 188
Rejestracja: 15 gru 2018, 20:23

Re: Pharmovit - warto ?

Post autor: Daria23 »

Z pewnością suplementy powinny pochodzić ze sprawdzonych miejsc i od zaufanych producentów - https://swiatsupli.pl/pl/96-przedtrenin ... z-kreatyny Dzięki temu nei tylko wspomożecie swój organizm, ale również suplementacja będzie w pełni bezpieczna. Trzeba tylko dobrać suplementy odpowiadający Waszym potrzebom i oczekiwaniom.
ODPOWIEDZ