opinie o firmach transportowych

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
Awatar użytkownika
uustka
Posty: 105
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:03

opinie o firmach transportowych

Post autor: uustka »

Dzień dobry Forumowicze! Poszukuję solidnej i rzetelnej firmy spedycyjnej i chciałabym poznać Wasze opinie.
Awatar użytkownika
fruszka
Posty: 174
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:04

Re: opinie o firmach transportowych

Post autor: fruszka »

Czyli rozumiem, że w kręgu twoich zainteresowań jest spedycja drogowa, kolejowa, lotnicza oraz morska na terenie całego świata, to polecę https://pfc24.pl/fracht-morski/ . Bardzo dobry mają zwłaszcza transport morski . Z tą firmą mój znajomy od lat współpracuje i podał mi namiar w razie gdybym potrzebowała profesjonalnego transportu. On jest z niej bardzo zadowolony
Dozoń

Re: opinie o firmach transportowych

Post autor: Dozoń »

Co do prowadzenia własnej firmy transportowej również należy podążać z czasem i się rozwijać. Jeśli nie do końca wiecie co możecie jeszcze usprawnić w swoim biznesie to warto przy rosnącej ilości samochodów zwrócić uwagę również na system flotman który daje całkiem duże możliwości jednocześnie stale się przy tym rozwijają. Możecie na ich blogu znaleźć więcej konkretnych informacji https://www.flotman.pl/blog/nowy-widget ... i-flotman/ także warto zajrzeć i może pójść w tym kierunku!
andżelika1

Re: opinie o firmach transportowych

Post autor: andżelika1 »

Ja od siebie proponuję namiary na pomoc drogową z innej części Polski. Może to być na przykład pomoc drogowa i holowanie Tychy Darkam: https://pomocdrogowa.tychy.pl/ . Polecam się kontaktować bezpośrednio z nimi. Ostatnio korzystałam z ich usług i byłam naprawdę bardzo zadowolona.
wewuś944

Re: opinie o firmach transportowych

Post autor: wewuś944 »

fruszka pisze: ↑28 sie 2020, 20:09 Czyli rozumiem, że w kręgu twoich zainteresowań jest spedycja drogowa, kolejowa, lotnicza oraz morska na terenie całego świata, to polecę [...] . Bardzo dobry mają zwłaszcza transport morski . Z tą firmą mój znajomy od lat współpracuje i podał mi namiar w razie gdybym potrzebowała profesjonalnego transportu. On jest z niej bardzo zadowolony
Warto mieć taką firmę?

___
https://goliathome.pl/kwiaty-sztuczne/1 ... _pojedynka
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 278
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:28

Re: opinie o firmach transportowych

Post autor: kasiakowa06 »

uustka pisze: ↑14 sie 2020, 11:50 Dzień dobry Forumowicze! Poszukuję solidnej i rzetelnej firmy spedycyjnej i chciałabym poznać Wasze opinie.
Nie mogę Ci nikogo polecić, ale zwracaj uwagę, czy mają w ofercie transport morski. Wtedy mogą użyć do transportu kontenerów, takich jak te https://www.balticon.pl/kontenery-morskie/

Obrazek
Awatar użytkownika
Aleks22
Posty: 810
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:57

Re: opinie o firmach transportowych

Post autor: Aleks22 »

A tutaj https://promy24.com/pl/aktualne-promocj ... rowka.html
sprawdzaliście już ofertę? Mają tam bowiem ciekawe i przede wszystkim praktyczne propozycje, jeśli chodzi o przeprawy promowe. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć, poczytać i znaleźć ideale rozwiązania. Wiadomo, że każda firma ma inne potrzeby.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ