Nasze zdrowie

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
Violuś

Nasze zdrowie

Post autor: Violuś »

Jeśli będziemy przestrzegali dwóch podstawowych zasad - tzn. zdrowe odżywianie oraz uprawianie regularne sportów nasze zdrowie powinno być na całkiem przyzwoitym poziomie. Okresowo udajmy się też na badania okresowe i jeśli musimy do lekarza.W wielu jednak przypadkach damy radę same zaradzić - na przykład silny ból gardła ? Ja w takich sytuacjach używam zawsze neo angin i zawsze działa . Są jeszcze domowe sposoby na gardło z których także korzystam - oparte na czosnku lub cebuli... też są bardzo skuteczne .
Elka22

Re: Nasze zdrowie

Post autor: Elka22 »

Zależy jak wielki mamy ogród, ale jeśli dysponujemy większym terenem to warto zakupić sadzonki drzew i je wiosną zasadzić. Dobrym wyborem będzie orzech włoski mars, który owocuje już w drugim roku po posadzeniu. Wyselekcjonowane sadzonki tej odmiany oferuje Gospodarstwo Dudek - polecam. Dodam jeszcze, że orzech włoski mars https://dudek-sad.pl/sklep/orzech-wloski-mars/ ma miękką skórę i smaczny miąższ, dlatego też znajdzie on wielu zwoleników. Co więcej orzech włoski mars to dość wczesna odmiana więc będzie można cieszyć się owocami jeszcze przed jesienią.
Awatar użytkownika
arbuzek
Posty: 174
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:49

Re: Nasze zdrowie

Post autor: arbuzek »

Jeżeli chodzi o zdrowie i medycynę, to ja bardzo lubię pomagać ostatnio udało mi się znaleźć ofertę przejścia badań klinicznych, na tej stronie internetowej clinicalbs.com . Jeżeli jestem w stanie w jakikolwiek sposób pomóc lekarzom, to jest ten chętna.
Awatar użytkownika
tywinlannister
Posty: 572
Rejestracja: 05 maja 2019, 12:02

Re: Nasze zdrowie

Post autor: tywinlannister »

Jeśli chodzi o mnie to potrzebowałam dobrej poradni onkologicznej związanej z żywieniem. Dzięki temu linkowi onkolmed.pl udało mi się znaleźć naprawdę dobrej jakości poradnię onkologiczną w Warszawie, jeśli też macie problemy zdrowotne to warto poszukać.
Sem

Re: Nasze zdrowie

Post autor: Sem »

<a href="https://soclikes.com/">soclikes.com/</a>.........
.....
.................................
,...,..
......................,...........
ODPOWIEDZ