marketing internetowy

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
gość

marketing internetowy

Post autor: gość »

Marketingowe podsumowania dla biznesu?
z jakich stron czy portali korzystacie, żeby być w działaniach na bieżąco?
Czytałam wczoraj takie marketingowe podsumowanie tu: https://aleksandraniedzielska.pl/market ... -sie-pali/ ale wydaje mi się, że jeszcze to trochę mało i chcę więcej,
w co się wgryzać, co czytać?
Awatar użytkownika
językowa
Posty: 134
Rejestracja: 20 maja 2019, 11:11

Re: marketing internetowy

Post autor: językowa »

Takie podsumowania czy raporty odnośnie skuteczności działań marketingowych prowadzi dla mnie agencja http://eyyam.pl/ . Zawsze wszystkim zajmują się profesjonalnie i nigdy nie miałam powodów żeby im coś zarzucić. Dlatego przewiduję, że będziemy ze sobą współpracować jeszcze długi kawałek czasu :)
ałtek

Re: marketing internetowy

Post autor: ałtek »

Od jakiegoś czasu poszukiwałem jakościowej strony internetowej, na której znajdę sporo informacji związanych z marketingiem. Udało mi się wpaść na świetne artykuły dotyczące service designu. Myślę, że warto sprawdzić ichniejsze treści tutaj: https://digitalmarketing.pl/ . Moim zdaniem warto wiedzieć o tego typu aspektach, bo mogą okazać się bardzo pomocne.
wewuś94

Re: marketing internetowy

Post autor: wewuś94 »

językowa pisze: ↑26 sie 2021, 13:18 Takie podsumowania czy raporty odnośnie skuteczności działań marketingowych prowadzi dla mnie agencja [...] . Zawsze wszystkim zajmują się profesjonalnie i nigdy nie miałam powodów żeby im coś zarzucić. Dlatego przewiduję, że będziemy ze sobą współpracować jeszcze długi kawałek czasu :)
Reklama to podstawa!

___
https://www.51015kids.eu/niemowlak/komplety
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 446
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:19

Re: marketing internetowy

Post autor: mczay »

Jak inwestujecie w marketing internetowy to polecam wam influencer marketing, taka opcja jest na pewno skuteczna bo sam się o tym przekonałem. Tutaj https://adnext.pl/baza-wiedzy/influencer-marketing/ macie dokładniej wyjaśnione na czym to wszystko polega. Wiele firm tak się promuje teraz.
Awatar użytkownika
majerski
Posty: 44
Rejestracja: 17 wrz 2020, 20:07

Re: marketing internetowy

Post autor: majerski »

Dziś to podstawa by skutecznie i szybko dotrzeć z przekazem do potencjalnych klientów. Tu wspiera mnie agencja https://cocreate.pl/ która w branży siedzi od lat. Poznali markę, moje oczekiwania i na tej podstawie dopasowali odpowiednie techniki działania jak szeptanka itp, budując rozpoznawalność marki.
Krzyemil54

Re: marketing internetowy

Post autor: Krzyemil54 »

Interesujący temat, to również pewnie dotyczy sklepów internetowych salonów meblowych. Salon https://www.vox.pl/salon-pila-salon-87 ma odpowiedni support w domenie i wszystko śmiga jak należy. Dzięki temu klientom łatwiej trafić w dobre miejsce w swojej okolicy jeśli szukają dobrych rozwiązań do wnętrz. 8)
Awatar użytkownika
Aleks22
Posty: 810
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:57

Re: marketing internetowy

Post autor: Aleks22 »

Witam.
Bardzo mi zależy, by zainwestować w rozpoznawalności mojego biznesu. Zależy mi na tym, aby mój biznes był opłacalny, więc chce nawiązać współprace z kilkoma firmami z mojej branży. Czy uważacie, że: http://www.infobrokering.com.pl/baza-firm-polskich To dobry sposób na nawiązywanie współprac w obecnej sytuacji na świecie, a szczególnie w Polsce.
Co o ty sądzicie? Chętnie poznam wasze opinie i rady, przeczytam wszystko.
Pozdrawiam serdecznie. :lol: :lol:
ODPOWIEDZ