Kursy językowe - wyśmienita oferta szkoły CHOICES

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
Katarzyna Ł. Kur

Kursy językowe - wyśmienita oferta szkoły CHOICES

Post autor: Katarzyna Ł. Kur »

Ten post dedykowany jest każdemu, kto chciałby przystąpić do nauki nowego języka obcego, jednak nie za bardzo wie w co najpierw włożyć ręce :D Chciałabym serdecznie polecić wam szkołę językową CHOICES. W jej ofercie znajdują się angielski, francuski, hiszpański, rosyjski, włoski, norweski oraz niemiecki, także myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie (osobiście najbardziej polecam angielski oraz rosyjski :) ). To, czy wolicie uczenie się w grupie czy indywidualnie zależy wyłącznie od was - CHOICES oferuje obie opcje, a pewnym jest to, że w przypadku obu znacząco stawia się na komunikatywność, więc będziecie duuuużo mówić oraz przełamywać bariery językowe :D CHOICES to szkoła online, także nie dość, że opcja jest wygodna, bo możecie uczęszczać na zajęcia z domku ubrani w piżamy z herbatą czy kawą na boku, ale też bezpieczna jeśli obawiacie się covida :(

Ja zostawiam wam link do ich stronki a was zachęcam do podzielenia się swoimi doświadczeniami z nauką języków oraz szkołami językowymi ;)
https://choices.com.pl/kursy/
Awatar użytkownika
Kamilka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 13:18

Re: Kursy językowe - wyśmienita oferta szkoły CHOICES

Post autor: Kamilka »

A czy są tutaj może jacyś obcokrajowcy, którzy chcieliby się uczyć języka polskiego jako obcego? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://startpolish.pl/en/ specjalne materiały, które mogą Wam taką naukę bardzo ułatwić ;) Tak więc jeśli Was to interesuje, to polecam tam zajrzeć :)
Awatar użytkownika
Poplina
Posty: 13
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:03

Re: Kursy językowe - wyśmienita oferta szkoły CHOICES

Post autor: Poplina »

Szkoła językowa to dobry pomysł jeżeli chodzi o dokształcenie się z angielskiego i innych języków. Jeżeli chodzi o dzieci to można już pomyśleć o dobrej podstawówce, gdzie zadbają o wysoki poziom języków obcych. Tak wybrana przeze mnie Te Vizja, prywatna szkoła z Warszawy zdecydowanie zdała egzamin.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 278
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:28

Re: Kursy językowe - wyśmienita oferta szkoły CHOICES

Post autor: kasiakowa06 »

Poplina pisze: ↑15 cze 2021, 21:44 Szkoła językowa to dobry pomysł jeżeli chodzi o dokształcenie się z angielskiego i innych języków. Jeżeli chodzi o dzieci to można już pomyśleć o dobrej podstawówce, gdzie zadbają o wysoki poziom języków obcych. Tak wybrana przeze mnie Te Vizja, prywatna szkoła z Warszawy zdecydowanie zdała egzamin.
Moja ulubiona od lat szkoła językowa to https://mak.edu.pl/ - uczą się w niej także moje dzieciaki :)

Obrazek
ODPOWIEDZ