Kurier do przesyłki opon

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
Awatar użytkownika
rybitwa
Posty: 226
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:40

Kurier do przesyłki opon

Post autor: rybitwa »

Potrzebuję wysłać 4 opony kurierem - jaką firmę wybrać? Pierwszy raz wysyłam tak dużą paczkę i zastanawiam się jaką firmę kurierską wybrać. Gdzie będzie najtaniej?
Awatar użytkownika
uustka
Posty: 105
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:03

Re: Kurier do przesyłki opon

Post autor: uustka »

Bardzo łatwo jest wysłać opony kurierem , na https://apikurier.pl/jak-wyslac-opony-kurierem znajdziesz wszystkie informacje odnośnie tego jak je spakować, jakie firmy są dostępne i ile taka usługa kosztuje. Nie masz czym martwić :)
Awatar użytkownika
fruszka
Posty: 174
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:04

Re: Kurier do przesyłki opon

Post autor: fruszka »

Mnie też interesuje tani kurier do opon , ponieważ jestem w podobnej sytuacji, a też nie chcę za dużo zapłacić. Czyli co, mówisz że najlepiej za pośrednictwem brokera kurierskiego poszukać firmy? To sobie muszę sprawdzić
Awatar użytkownika
malami
Posty: 56
Rejestracja: 09 kwie 2019, 11:30

Re: Kurier do przesyłki opon

Post autor: malami »

Firmy nie doradzę, ale mogę Ci zostawić namiar na brokera. Tutaj https://www.kurjerzy.pl/ rzuć okiem. Masz tam bardzo prosty kalkulator, gdzie podajesz gabaryty przesyłki i destynację, a potem dostajesz info jakie masz możliwości wysyłka i za ile. Bardzo wygodne rozwiązanie, bo możesz od razu przez stronę zamówić kuriera do domu. Sprawdź.
igła

Re: Kurier do przesyłki opon

Post autor: igła »

Tak w temacie opon będąc wiedzieliście, że obecnie dostępna jest usług mobilnej wulkanizacji. Ja całkiem niedawno się o tym przekonałam. Rozwaliłam oponę na drodze i potrzebowałam pomocy jak najszybciej. Jak wiadomo takie sytuacje zawsze mają miejsce w najmniej odpowiednim momencie. W sieci znalazłam https://wulkanizator.com.pl/wulkanizacja-bydgoszcz/ i zadzwoniłam. Jak się okazało to mobilna wulkanizacja więc panowie podjechali pod wskazany przeze mnie adres.
kędzior

Re: Kurier do przesyłki opon

Post autor: kędzior »

Ja korzystam od dawna z https://www.fastpost.pl/ i polecam ich z calego serca. Przewioza wszystko i chyba wszedzie wlacznie z wysylkami za granice :)
ODPOWIEDZ