Kredyt z komornikiem

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
Sówka

Kredyt z komornikiem

Post autor: Sówka »

Hej. Tak sobie przeglądając różnego rodzaju pożyczki, których jest na prawdę cała masa natknęłam sie na taką stronę https://wygodnepozyczki.pl/pozyczka-pozabankowa i tak szperając sobie w zakładkach zauważyłam cos takiego jak kredyt z komornikiem... Nie mam dzięki Bogu czegoś takiego, mam pracę, spłacam sobie kredyt na spokojnie, ale dziwi mnie trochę że udzielają kredytów dla osób z komornikiem. Jak to wygląda ?
Awatar użytkownika
Halna
Posty: 468
Rejestracja: 12 wrz 2019, 8:22

Re: Kredyt z komornikiem

Post autor: Halna »

Jak ma się komornika na głowie, branie pożyczki jest totalną głupotą. Poza tym samo określenie "kredyt" jest błędne, ponieważ kredyty można dostać TYLKO w banku i inne instytucje nie mogą ich udzielać, a żaden bank nie da pieniądze jak ma się długi. Nie ma to jak robić z ludzie idiotów.
Śnieżka

Re: Kredyt z komornikiem

Post autor: Śnieżka »

Częściowo się zgadzam, ale sytuacje bywają różne. Może właśnie chodzi o wzięcie pożyczki na spłatę zobowiązania znajdującego się u komornika? Z resztą są firmy, takie jak https://ambulatorium-kredytowe.pl , które zajmują się właśnie pomocą osobom zadłużonym i znalezieniem im odpowiedniego "kredytu" właśnie.
Łucja

Re: Kredyt z komornikiem

Post autor: Łucja »

Jeśli posiadasz kredyt we frankach to na pewno warto skorzystać z pomocy prawnej, jeśli czujesz się oszukany. Na początku jednak polecałbym Ci sprawdzić jak bardzo skorzystasz na unieważnieniu kredytu we frankach, dlatego polecam zajrzeć na https://zyciebezkredytu.pl/droga-do-zycia-bez-kredytu/ Poradnik frankowicza to świetna książka.
Mróz

Re: Kredyt z komornikiem

Post autor: Mróz »

Zgadza się, sam znam już kilka osób, którym sądy unieważniły umowę kredytową we frankach. Warto więc spróbować jeśli też macie z nimi problem. Polecam kancelarię, którą prowadzi Katarzyna Piętka - http://kancelariapietka.pl/. Pomagali oni mojej siostrze i oczywiście wyrok sądu był na korzyść siostry. W kancelarii pracuje zespół prawników, który doskonale radzi sobie z tego typu sprawami. Mają wiedze, doświadczenie, działają wielokierunkowo, dzięki czemu mają dużą skuteczność.
ODPOWIEDZ