Koszt windy w jednorodzinnym domu

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
pytaś

Koszt windy w jednorodzinnym domu

Post autor: pytaś »

Cześć,
znalazłem taki artykuł: https://www.windadodomu.pl/blog/ile-kos ... orodzinnym. Zastanawiam się nad zakupem windy do domu, gdyż żona ma problemy z poruszaniem się. Czy oprócz wymienionych kosztów coś jeszcze powinienem uwzględnić?
kołkinktuje

Re: Koszt windy w jednorodzinnym domu

Post autor: kołkinktuje »

Zobacz sobie ofertę firmy Dolpol-Dźwig która zajmowała się montażem nowej instalacji w naszym budynku i rzetelnie podeszli do tematu. Teraz co roku przyjeżdżają sprawdzić stan techniczny i zrobić niezbędny naprawy konserwacyjne. Firma profesjonalna, a winda jest szybka i cicha.
ananćwierk

Re: Koszt windy w jednorodzinnym domu

Post autor: ananćwierk »

Koszt tradycyjnej windy jest dosyć spory, ja polecam zainteresować się i sprawdzić takie urządzenie jak platforma przychodowa. Ma taka samą funkcjonalność i idealnie sprawdza się w małych domach, natomiast jest prostsze w serwisowaniu i dużo tańsze od tradycyjnej windy.
osiłek

Re: Koszt windy w jednorodzinnym domu

Post autor: osiłek »

Koszt takiej windy mysle, ze ustala sie dosc indywidualnie, w zaleznosci od tego, czego klient konkretnie potrzebuje. Moze warto byloby zglosic sie tutaj? https://liftlodz.pl/dzwigi/dzwigi-osobowe/ zajmuja sie projektowaniem wind, montazem, oraz w razie potrzeby serwisowaniem ich
ODPOWIEDZ