kontuzje

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
Awatar użytkownika
Teremorele
Posty: 236
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:26

kontuzje

Post autor: Teremorele »

Wszystko zalezy od tego jaki typ kontuzji Cie spotkał, ja mam bliznę na brzuchu po wypadku na motocyklu. Sama blizna nie wygląda już strasznie a to dzięki środku jakim jest octenisept stosowanie ma bardzo szerokie, od otarć po poważne blizny, u mnie dzięki niemu obyło się bez ślimaczenia dzięki czemu jest to praktycznie nie widoczna blizna.
Awatar użytkownika
tratatata
Posty: 228
Rejestracja: 08 cze 2019, 0:55

Re: kontuzje

Post autor: tratatata »

Rzeczywiście na takie zranienia to Octenisept jest najlepszy. Odkaża, zapobiega zakażeniu. Rana też od razu się szybciej goi. Mam zawsze w domu i naprawdę często stosuje.
Awatar użytkownika
Franky
Posty: 68
Rejestracja: 19 cze 2020, 13:15

Re: kontuzje

Post autor: Franky »

Mój znajomy miał problem z biodrami i dopiero sprawdzona klinika była w stanie mu pomóc. Na stronie https://www.sport-klinika.pl/zabiegi/za ... ub-szycie/ można poczytać o tego typu urazie i o tym, jak go skutecznie leczyć.
łukasz34

Re: kontuzje

Post autor: łukasz34 »

U mnie ostatnio był poważny problem z kontuzją kolana i do tego pojawiła się na nim duża rana. Na szczęście nie była potrzebna żadna większa interwencja lekarza i tak sobie stosuję Octenisept i widzę szybkość gojenia się rany. Już nie pierwszy raz go używam, więc wiem, jak działa.
Awatar użytkownika
arbuzek
Posty: 174
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:49

Re: kontuzje

Post autor: arbuzek »

Jeśli chodzi o odpowiednie miejsce do przejścia rehabilitacji, to warto sprawdzić sobie placówki w stolicy, bo moim zdaniem właśnie tam są najlepsi specjaliści. Na przykład na ulicy Bobrowieckiej i Broniewskiego znajdziecie to samo Centrum Medyczne Gamma, które posiada własny szpital i możliwość rehabilitacji. Z tego, co czytałem to można tam rozłożyć płatność na raty
ODPOWIEDZ