Jak sprawdzic wyniki biocenozy pochwy?

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
Awatar użytkownika
Kaczucha
Posty: 96
Rejestracja: 14 maja 2019, 22:21

Re: Jak sprawdzic wyniki biocenozy pochwy?

Post autor: Kaczucha »

Akurat nie dawno miałam te badanie robione, a wyniki sa w takiej prostej skali podawane - 4 stopnie czystości są. Na https://tantumrosa.pl/biocenoza-pochwy- ... a-wynikow/ masz to opisane swoją drogą jakbyś chciała dokładniej. Ale na pewno jak dostaniesz wyniki to ogarniesz o co chodzi
Awatar użytkownika
Kamilka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 13:18

Re: Jak sprawdzic wyniki biocenozy pochwy?

Post autor: Kamilka »

Ogólnie to flora fizjologiczna pochwy jest dość wrażliwa i gdy zostanie ona zachwiana, mogą pojawić się jakieś nieprzyjemne objawy. Ogólnie to kiedy tylko zauważycie u siebie jakieś objawy infekcji intymnej, warto jak najszybciej zastosować jakiś skuteczny środek przeciwgrzybiczy i przeciwbakteryjny, aby zapobiec namnażaniu się drobnoustrojów.
Awatar użytkownika
pomorska
Posty: 84
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:10

Re: Jak sprawdzic wyniki biocenozy pochwy?

Post autor: pomorska »

Pewnie są na to jakieś sposoby, teraz medycyna poszła bardzo do przodu, jeszcze do niedawna nie można było leczyć ani chronić się przez skutkami zakażeniem wirusem hpv a teraz jest już żel dopochwowy papilocare który pomaga leczyć te zmiany i działa też zapobiegawczo
Awatar użytkownika
Daria23
Posty: 188
Rejestracja: 15 gru 2018, 20:23

Re: Jak sprawdzic wyniki biocenozy pochwy?

Post autor: Daria23 »

Z pewnością żadnych problemów intymnych nie wolno lekceważyć i od razu udać się do lekarza lub zastosować niezbędne leki. Ostatnio słyszałam, że na infekcje intymne bardzo dobrze działa octenisept spray. Jest to środek na infekcje zarówno o podłoży grzybiczym jak i bakteryjnym. Możliwe jest zakupienie dodatkowego aplikatora dopochwowego żeby ułatwić aplikację.
ODPOWIEDZ