Jak przechowywać dokumenty?

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
Awatar użytkownika
Marta91
Posty: 8
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:57

Jak przechowywać dokumenty?

Post autor: Marta91 »

Cześć zastanawiam się nad skorzystaniem z usług firmy https://www.archiwizacjadokumentow.com.pl/ korzystał ktoś kiedyś z takiej archiwizacji dokumentów pytam tych którzy mają firmy bo tam jest najwięcej papierków
Awatar użytkownika
Kamilka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 13:18

Re: Jak przechowywać dokumenty?

Post autor: Kamilka »

To zależy o jakich dokumentach mowa. Jeśli chodzi o dokumentację pracowniczą, to służą do tego specjalne akta osobowe. Na stronie http://akta-osobowe.pl/#rodzaje-akt możesz sobie zobaczyć, jak takie akta wyglądają i jakie są ich rodzaje :) Polecam, zwłaszcza, jeśli również jesteś pracodawcą i masz do czynienia z takimi dokumentami :)
Awatar użytkownika
tywinlannister
Posty: 572
Rejestracja: 05 maja 2019, 12:02

Re: Jak przechowywać dokumenty?

Post autor: tywinlannister »

Najezykach.com.pl jest jednym z wielu portali należących do funkymedia.pl, posiadamy w naszej bazie portale o różnej tematyce, oferujemy również takie usługi jak copywriting, marketing rekomendacji, kampanie PPC Google ADS i Facebook.Najezykach.com.pl jest jednym z wielu portali należących do funkymedia.pl, posiadamy w naszej bazie portale o różnej tematyce, oferujemy również takie usługi jak copywriting, marketing rekomendacji, kampanie PPC Google ADS i Facebook.Najezykach.com.pl jest jednym z wielu portali należących do funkymedia.pl, posiadamy w naszej bazie portale o różnej tematyce, oferujemy również takie usługi jak copywriting, marketing rekomendacji, kampanie PPC Google ADS i Facebook.Najezykach.com.pl jest jednym z wielu portali należących do funkymedia.pl, posiadamy w naszej bazie portale o różnej tematyce, oferujemy również takie usługi jak copywriting, marketing rekomendacji, kampanie PPC Google ADS i Facebook.
Ostatnio zmieniony 09 sie 2022, 13:07 przez tywinlannister, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mari
Posty: 74
Rejestracja: 08 sty 2020, 10:07

Re: Jak przechowywać dokumenty?

Post autor: Mari »

Hej, potrzebuje informacji :) czy ktoś z Was zgłaszał markę do Urzędu Patentowego?Rejestracja znaku towarowego koszt? Ktoś, coś? Potrzebuje sprawdzonych informacji :)
Awatar użytkownika
Howie
Posty: 4
Rejestracja: 18 kwie 2020, 1:25

Re: Jak przechowywać dokumenty?

Post autor: Howie »

Nie zgłaszałem, ale chętnie poczytam o tym
Awatar użytkownika
inna
Posty: 118
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:19

Re: Jak przechowywać dokumenty?

Post autor: inna »

Idealnym sposobem na uporządkowanie dużej ilości papierów w biurze jest przekształcenie ich w pliki PDF z możliwością edytowania. Utworzona w ten sposób biblioteka cyfrowa daję możliwość szybkiego przeszukiwania danych oraz ich udostępniania. Na stronie finereader.pl znajdziesz narzędzia, które oferują takie rozwiązania. Polecam sprawdzić ich ofertę.
Awatar użytkownika
Mimi19
Posty: 38
Rejestracja: 19 sty 2020, 14:14

Re: Jak przechowywać dokumenty?

Post autor: Mimi19 »

A nie lepiej archiwizację zlecić swoim pracownikom zamiast udostępniać to na zewnątrz? Potem umieszczenie wszystkiego w bazie danych też własnymi zasobami. To chyba gwarantuje największe bezpieczeństwo. Chyba że inni maja inne zdanie na ten temat?
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 3
Rejestracja: 13 cze 2020, 16:20

Re: Jak przechowywać dokumenty?

Post autor: Hanka »

..
Awatar użytkownika
poliglota
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:59

Re: Jak przechowywać dokumenty?

Post autor: poliglota »

W sumie ja na ten moment jestem zdania, że właśnie elektroniczny obieg dokumentów jest bardzo dobrym rozwiązaniem, gdyż również kwestia fizycznego przechowywania nam odchodzi. Co by nie było to taka dokumentacja w formie elektronicznej jest niezwykle trwała i my ślę, że jest to rozwiązanie godne uwagi.
ODPOWIEDZ