firma spedycyjna

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
Awatar użytkownika
rybitwa
Posty: 226
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:40

firma spedycyjna

Post autor: rybitwa »

Poszukujemy rzetelnej i trzymającej się terminów firmy spedycyjnej, która działa także na dalekim wschodzie - interesują nas transport towarów do Chin. Proszę o rekomendacje i opinie
Awatar użytkownika
Santiago
Posty: 48
Rejestracja: 05 lut 2020, 19:26

Re: firma spedycyjna

Post autor: Santiago »

Zaczęliśmy niedawno działalność jako firma spedycyjna i szukamy rzetelnego dostawcy paliw. Zależy nam na zamawianiu hurtowym bo dysponujemy sporą flotą pojazdów. Myślałam o tym, żeby nawiązać współpracę z https://zarebapaliwa.pl/ ponieważ słyszałam dużo pozytywnych opinii o tym hurtowniku. Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
uustka
Posty: 105
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:03

Re: firma spedycyjna

Post autor: uustka »

Bardzo wyspecjalizowana w spedycji do Chin jest ta firma https://pfc24.pl/poradniki/ . Oferuje transport morski, ale także lądowy czy lotniczy. Jednak cena adekwatnie wówczas jest wyższa, drogą morską co prawda ładunek idzie dłużej, ale jest to najtańsza opcja
Awatar użytkownika
arbuzek
Posty: 176
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:49

Re: firma spedycyjna

Post autor: arbuzek »

Firma Symlog http://symlog.eu/ posiada wieloletnie doświadczenie w spedycji. Organizacja transportu kolejowego to ich specjalność. To od niej zaczynali przygodę ze spedycją. Doświadczeni w swojej branży. Branża transportu moim zdaniem bardzo szybko się rozwija i sama zastanawiam sie nad takim biznesem.
polina7

Re: firma spedycyjna

Post autor: polina7 »

Sprawdźcie sobie na spokojnie tę ofertę https://pks-sa.com/oferta/spedycja-miedzynarodowa.html . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji. Oferta jest szeroka, więc każdy z powodzeniem znajdzie ta coś dla siebie. Uważam, że warto korzystać z usług sprawdzonych firm z doświadczeniem, które spełnią nasze oczekiwania.
walo

Re: firma spedycyjna

Post autor: walo »

W razie W możecie również odezwać się do GO Freight. Akurat w kwestii spedycji znaja się na temacie jak mało kto. Oferują transport międzynarodowy i najlepsze na rynku rozwiązania - sami się przekonajcie.
ODPOWIEDZ