Dokumentacja filmowaniem z drona - warto?

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
jużyna

Dokumentacja filmowaniem z drona - warto?

Post autor: jużyna »

Szukałam jakiegoś interesującego pomysłu na uwiecznienie i udokumentowanie postępów prac na budowie. Prześledziłam wiele stron i na tej http://build-lapse.com/filmowanie-z-lotu-ptaka-sopot/ natrafiłam na coś, co mnie zainteresowało. Takie pokazanie obiektu z lotu ptaka pozwala na ukazanie go z zupełnie nowej perspektywy. Korzystaliście może?
pawełek

Re: Dokumentacja filmowaniem z drona - warto?

Post autor: pawełek »

Zapewniamy pełen profesjonalizm invex, indywidualne podejście do każdego klienta, zaangażowanie oraz atrakcyjne warunki współpracy. Zadowolenie oraz niesamowite wrażenia gwarantowane. Przekonaj się sam! Studio zaprasza wszystkich tych, którzy chcą posiadać niekonwencjonalny, pomysłowy oraz pełen prawdziwych emocji film z najważniejszego dnia w życiu, którym jest ślub i wesele.
oluś88a

Re: Dokumentacja filmowaniem z drona - warto?

Post autor: oluś88a »

Witam,co sądzicie o tym,by ainwestowac w szkolenie z drona? Zalezy mi na zmianie branzy,dlatego bardzo chcialabym zaczac rozwijac sie w branzy,ktora mnie interesuje. https://ironsky.pl/szkolenia-uavo/egzam ... rona-uavo/ Co tym sądzicie? Będę wdzięczna za wasze opinie.
ODPOWIEDZ