Dachówka

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
Awatar użytkownika
Trimp
Posty: 160
Rejestracja: 24 cze 2019, 11:51

Dachówka

Post autor: Trimp »

Nie każda dachówka nadaje się na każdy rodzaj dachu - ważne są spady etc. Potrzebujesz do tego rady fachowca. wiem, że możesz taką uzyskać na https://dachy-okna.pl/ - wystarczy się z nimi skontaktować i doradzą Ci to, co będzie w Twoim przypadku najlepsze. Oni zajmują się typowo dachami wiec ich wąska specjalizacja poniekąd czyni ich ekspertami w swojej dziedzinie a przynajmniej osoby, ktore korzystały z ich usług same polecały mi tę firmę.
Awatar użytkownika
pursta
Posty: 170
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:43

Re: Dachówka

Post autor: pursta »

Jak myślicie czy mogę starą dachówkę ale w dobrym stanie pokryć farbą do dachówek?
Uluś

Re: Dachówka

Post autor: Uluś »

Wiesz co, sama zastanawiałam się nad pomalowaniem naszej dachówki, bo wydaje się to być prostsze niż cała wymiana... Koleżanka poleciła mi https://mgdachy.pl/ .... I jestem tak zadowolona i czuję taką ulgę, że zdecydowałam się na MG Dachy... Generalnie to lepiej nie malować dachówki, w sumie to zależy w jakim jest stanie, ale zdecydowanie jestem za tym aby wymienić.
Rysiek

Re: Dachówka

Post autor: Rysiek »

Bardzo dobre jakościowo blachodachów, różne modele, wzory i kolory ma znana firma Blachotrapez - https://www.blachotrapez.eu/. Można bez trudu wybrać coś co będzie i pod względem technicznych i pod względem estetyki pasować do waszego domu, nieważne w jakim jest stylu zbudowany, jaki ma dach kąt nachylenia, czy jak jest skomplikowana jego bryła. Ponadto te blachodachówk są wykonywane z wysokiej jakości materiałów, są lekkie, ale wytrzymałe i trwałe. Producent daje na nią 60 lat gwarancji.
ODPOWIEDZ