ciekawe szkolenia

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
Awatar użytkownika
kaczmarek4
Posty: 119
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:44

ciekawe szkolenia

Post autor: kaczmarek4 »

Uważam, że szkolenia i własny rozwój to strzał w 10. Dzieki temu możemy jeszcze więcej osiągnąc. Korzystanie z różnego typu szkoleń takich jak te https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ , pomagają nam nauczyć się nowych rzeczy, a te z kolei pomagają nam lepiej rozwinąć siebie i nasz biznes..
Awatar użytkownika
tywinlannister
Posty: 572
Rejestracja: 05 maja 2019, 12:02

Re: ciekawe szkolenia

Post autor: tywinlannister »

Ostatnio trafiłam na bardzo ciekawą ofertę szkoleniową na stronie : https://www.facebook.com/renataimbierowiczCoaching/ Tematyka bardzo mnie zaintrygowała, ponieważ niestety czasami sama ukrywam swoje prawdziwe potrzeby względem partnera, żeby go przypadkiem nie urazić. Kobiety mnie zrozumieją :)
Awatar użytkownika
Bogna
Posty: 79
Rejestracja: 15 sty 2019, 15:55

Re: ciekawe szkolenia

Post autor: Bogna »

Zajrzyjcie na stronę https://www.sdps.com.pl/. Jest to firma szkoleniowa, która świadczy usługi szkoleniowe dla innych firm. Przeprowadzają między innymi szkolenia BHP, PPOŻ, czy kursy z pierwszej pomocy i SEP.
Awatar użytkownika
emka
Posty: 111
Rejestracja: 07 sty 2019, 15:39

Re: ciekawe szkolenia

Post autor: emka »

Zajrzyjcie sobie też w wolnym czasie na stronę https://biznesedukator.pl/. Ta firma szkoleniowa ma w swojej ofercie bardzo duży wybór różnych szkoleń, na przykład biznesowych czy też z zakresu HR. Każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego.
Awatar użytkownika
Kamilka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 13:18

Re: ciekawe szkolenia

Post autor: Kamilka »

Jeśli macie ochotę zadbać o własny rozwój i chlelibyście wziąć udział w jakimś ciekawym kursie lub szkoleniu, to polecam zapoznać się z ofertą firmy szkoleniowej Kar Group na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/. Jak widać, jest tam do wyboru aż kilkadziesiąt różnych szkoleń, więc bez wątpienia każdy z Was znajdzie coś dla siebie :) Dużym plusem jest to, że po każdym zakończonym tam szkoleniu otrzymacie specjalny certyfikat, który potwierdzi nowo zdobyte przez Was umiejętności ;)
Awatar użytkownika
OliwierTos
Posty: 161
Rejestracja: 04 wrz 2019, 17:28

Re: ciekawe szkolenia

Post autor: OliwierTos »

Ciężko powiedzieć które mogą Ci się przydać. Ja na pewno mogę polecić bardzo dobrą szkołę https://biznesedukator.pl/ gdzie znajdziecie bardzo dobre propozycje, szczególnie dla osób które chcą zajmować się swoim biznesem, bądź być przedstawicielem handlowym gdzie wiele technik musi być przeprowadzanych bardzo dokładnie i z użyciem kilku "myków" które przekonają potencjalnych klientów do zakupu :)
ODPOWIEDZ