Auto szkoła w Łodzi

Borykasz się z codziennymi trudnościami? Nie wiesz jak sobie poradzić w trudnej sytuacji? Opowiedz, co Cię gnębi, a postaramy się Ci pomóc!
Awatar użytkownika
Tomek
Posty: 7
Rejestracja: 18 lip 2019, 11:36

Auto szkoła w Łodzi

Post autor: Tomek »

Hej! Ostatnio zorientowałem się, że w sumie nadszedł najwyższy czas na to, żeby zrobić prawko. Z tego powodu szukam dobrej auto szkoły w Łodzi, w której mógłbym zrobić kurs na prawo jazdy kategorii B. Polecacie jakąś szkołę jazdy?
Awatar użytkownika
Dorota83
Posty: 13
Rejestracja: 28 cze 2019, 1:53

Re: Auto szkoła w Łodzi

Post autor: Dorota83 »

Ja zdałam prawko za drugim razem a przygotowywałam się w auto szkole Pałgan. Zdecydowanie polecam zapisać się tam na kurs. W tej szkole pracują świetni instruktorzy, którzy mają naprawdę duże doświadczenie.
Awatar użytkownika
Stokrotka
Posty: 10
Rejestracja: 18 lip 2019, 11:35

Re: Auto szkoła w Łodzi

Post autor: Stokrotka »

Dokładnie, w auto szkole Pałgan są mega dobrzy instruktorzy. Na początku kursu byłam bardzo przestraszona i nie byłam zbyt pozytywnie nastawiona, ale instruktorzy z tej szkoły zmienili moje zdanie. Dzięki nim zdałam egzamin na prawko szybko i bezproblemowo. 
Awatar użytkownika
bunia91
Posty: 362
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:47

Re: Auto szkoła w Łodzi

Post autor: bunia91 »

Szkoła jazdy wymaga zaopatrywania się w różnego rodzaju sprzęty drogowe, które pomagają w prowadzeniu jazd, ale także umożliwiają naukę na najwyższym poziomie. W takim wypadku bariery segmentowe od firmy https://zped.com.pl/kategoria-produktu/ ... owe-u-11a/ są świetnym elementem doszkalającym i dającym pewną przestrzeń do nauki i zdobywania doświadczenia za kierownicą.
ODPOWIEDZ