Upadłość

Polecamy firmy i usługi, niekoniecznie związane z pracą.
kaenoś

Upadłość

Post autor: kaenoś »

Nie do końca wiem, jak można zadziałać z upadłością konsumencką, jeśli się na tym nie zna, ale ogólnie to tak, chciałabym podziałać w tym temacie. A skoro tak, to czy możecie mi powiedzieć, czy takie http://jak-oglosic-upadlosc-konsumencka.pl/ kursy na ten temat będą skuteczne? Czy Waszym zdaniem to dobry kierunek pod kątem próbowania ? Można sobie samemu poradzić?
Bronek

Re: Upadłość

Post autor: Bronek »

Gdy firma ogłasza upadłość, rozpoczyna się złożony proces prawny, który ma na celu rozliczenie zobowiązań finansowych firmy. Proces ten jest regulowany przez odpowiednie przepisy prawa upadłościowego. Szczegółowe informacje na temat tych procedur można znaleźć tutaj https://olesnicainfo.pl/rozmaitosci/co- ... sc/224110/ i najczęściej upadłość firmy prowadzi do jej likwidacji, chociaż istnieje możliwość restrukturyzacji i kontynuacji działalności pod pewnymi warunkami.
Awatar użytkownika
Halna
Posty: 468
Rejestracja: 12 wrz 2019, 8:22

Re: Upadłość

Post autor: Halna »

Jeśli ktoś decyduje się na upadłość konsumencką, to musi się również liczyć z tym, co ona za sobą pociąga. Przyznaję, że taka decyzja na pewno nie jest łatwa. Cenne informacje na temat obowiązków osoby upadłej możesz znaleźć tutaj: https//kancelaria-zkz.pl/konsekwencje-o ... y-upadlej/. To pozwoli Ci się odpowiednio przygotować do procesu wychodzenia z zadłużenia.
ODPOWIEDZ