Reklama w internecie Piabianice

Polecamy firmy i usługi, niekoniecznie związane z pracą.
Skrzydełko

Reklama w internecie Piabianice

Post autor: Skrzydełko »

Jaki czas temu otworzyłam szkołę językową w Łodzi i mam taki pomysł, żeby zwrócić się z ofertą do pomniejszych okolicznych miejscowości, więc szukam agencji marketingowej, która pozwoliłaby mi dotrzeć do potencjalnych chętnych. Myślę o działaniach lokalnych https://wypozycjonowanie.pl/pozycjonowanie-pabianice/ Na razie interesuje taka podstawowa współpraca https://wypozycjonowanie.pl/pozycjonowanie-lokalne/. Co Waszym zdaniem będzie najbardziej efektywne w tej sytuacji?
Awatar użytkownika
trombocyt
Posty: 102
Rejestracja: 02 lut 2020, 19:27

Re: Reklama w internecie Piabianice

Post autor: trombocyt »

Pozycjonowanie jest bardzo istotne, zgadzam sie z tym.Szkoda, że temat się nie rozwinął bo jest to obecnie bardzo istotna kwestia, marketing w sieci zyskuje coraz większą popularność. Warto skorzystać z usług u https://www.cleveragency.pl/facebook dodatkowo prowadza profile w mediach wiec spoko
juśka

Re: Reklama w internecie Piabianice

Post autor: juśka »

Zdecydowanie bez strony czy bloga trudno by było dotrzeć do tak dużej liczby odbiorców. Ważne są skuteczne działania podnoszące pozycje w wyszukiwarce i budowanie wizerunku. Na https://adnext.pl/blog/ jest sporo wpisów na temat tego, jak prowadzić te działania skuteczni, jak łączyć i na co liczyć przy profesjonalnym prowadzeniu wszelkich kampanii.
Awatar użytkownika
językowa
Posty: 134
Rejestracja: 20 maja 2019, 11:11

Re: Reklama w internecie Piabianice

Post autor: językowa »

Ja postawiłam na agencję http://psrimm.pl/ którą bardzo sobie chwalę. Mają pomysły i rzetelne podejście do tego co robią. Poznali dokładnie firmę, wysłuchali oczekiwań, a dopiero wtedy zaproponowali ciąg działań marketingu internetowego.
róża

Re: Reklama w internecie Piabianice

Post autor: róża »

W moim przekonaniu reklama w internecie jest obecnie obowiązkowa. Zdecydowana większość z nas szukając czegokolwiek zagląda właśnie do sieci. Szkoda czasu na bieganie po mieście. Dlatego każda firma powinna być tam widoczna. Ja zdecydowałam się na powierzenie działań w tym zakresie profesjonaliście, którego znalazłam tutaj https://piotrpolok.pl/seo-copywriting-poznan/ . Jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru.
Awatar użytkownika
fruszka
Posty: 174
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:04

Re: Reklama w internecie Piabianice

Post autor: fruszka »

Oj tak, nie może zabraknąć promocji także w internecie i to niezależnie od biznesu. Czy to chodzi o pozycjonowanie, czy o kreowanie wizerunku marki to tutaj https://virtualpeople.pl/kontakt warto się zgłosić. Agencja interaktywna ma ogromne doświadczenie w tych sprawach
Awatar użytkownika
uustka
Posty: 105
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:03

Re: Reklama w internecie Piabianice

Post autor: uustka »

Tak dokładnie, tym bardziej że reklama w internecie ma ogromną moc, zwłaszcza w dzisiejszych czasach kiedy większość czerpie informacje właśnie z tego medium. Warto byłoby się zapoznać z tym blogiem http://adrenalinemd.pl/ , gdyż można tu znaleźć bardzo dużo artykułów omawiających temat marketingu internetowego. Taka wiedza jest potrzebna do planowania skutecznej strategii
Butoń

Re: Reklama w internecie Piabianice

Post autor: Butoń »

Jeżeli będziecie szukali profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości specjalistów w zakresie działań marketingowych to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, abyście także wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez https://www.iwizerunek.pl/buzz-marketing/ z którymi współpracujemy, bo naprawdę doskonale wiedzą jak się za to zabrać i jak kreować wizerunek aby budować relacje z klientami i docierać do nowych potencjalnych klientów.
Awatar użytkownika
majerski
Posty: 44
Rejestracja: 17 wrz 2020, 20:07

Re: Reklama w internecie Piabianice

Post autor: majerski »

Ja prowadzę sklep internetowy, także potrzebowałem reklamy ogólnokrajowej. Nie ma sensu skupiać się u mnie na konkretnych rejonach bo i tak oferuję dostawę. Klientów jak i zamówień mi nie brakuje, bo agencja http://capability.pl/ codziennie dba o moje dobre imię jak i o promocję.
Awatar użytkownika
gurka
Posty: 43
Rejestracja: 12 wrz 2019, 11:56

Re: Reklama w internecie Piabianice

Post autor: gurka »

W tym temacie postawiłam na polecaną mi agencję http://erzecznik.com.pl/ . To specjaliści od budowania wizerunku poprzez techniki marketingu internetowego. Wiedzą jak dotrzeć do docelowych grup odbiorców, przedstawiając odpowiednio moją działalność. Przy okazji niwelują kryzysy wizerunkowe.
ODPOWIEDZ