reklama firmy w internecie

Polecamy firmy i usługi, niekoniecznie związane z pracą.
gość

reklama firmy w internecie

Post autor: gość »

Jaki czas temu otworzyłam szkołę językową w Łodzi i mam taki pomysł, żeby zwrócić się z ofertą do pomniejszych okolicznych miejscowości, więc szukam agencji marketingowej, która pozwoliłaby mi dotrzeć do potencjalnych chętnych. Myślę o działaniach lokalnych https://wypozycjonowanie.pl/pozycjonowanie-pabianice/ Na razie interesuje taka podstawowa współpraca https://wypozycjonowanie.pl/pozycjonowanie-lokalne/. Co Waszym zdaniem będzie najbardziej efektywne w tej sytuacji?
Awatar użytkownika
majerski
Posty: 44
Rejestracja: 17 wrz 2020, 20:07

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: majerski »

Ja postawiłem na szeptankę, bo dzięki tej technice marketingu internetowego bo dzięki temu można na szeroką skalę dotrzeć do potencjalnych odbiorców z konkretną informacją, oczywiście w dyskretny sposób. To wszystko realizuje agencja http://marketingszeptanyagencja.pl/ która w tym temacie ma spore doświadczenie.
Awatar użytkownika
fruszka
Posty: 174
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:04

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: fruszka »

W pierwszej kolejności polecałabym zainteresować się audytem seo, jego kosztem https://www.meetingplanner.pl/news/bran ... t-seo.html a także pozycjonowaniem. Ważne jest to by nasza strona była widoczna w sieci, a właśnie w ten sposób można to osiągnąć
ODPOWIEDZ