opieka nad psem

Polecamy firmy i usługi, niekoniecznie związane z pracą.
Bubuś

opieka nad psem

Post autor: Bubuś »

Hej. Chciałabym się dowiedzieć, czy znacie może kogoś, kto mógłby czasami przychodzić do mojej babci i wyprowadzać jej psa na dłuższy spacer? Ona już powoli nie ma siły na takie długie wycieczki, a jednak pies czasami chciałby się wybiegać. Dajcie znać, czy są takiej firmy, które się tym zajmują
jaśka

Re: opieka nad psem

Post autor: jaśka »

Jak nie ma jakiejś fajnej sąsiadki to niech pomocy poszuka tutaj https://pethomer.com/ no albo Ty bo babcia to nie wiem czy neta ogarnie :) W kazdym razie tu załatwisz takie spacery dla psiaka i opiekę w razie potrzeby. Pies będzie wybiegany i wszyscy będą zadowoleni :)
oluś039244

Re: opieka nad psem

Post autor: oluś039244 »

Opiekując się psiakiem należy przede wszystkim pamiętać o tym, aby dbać o jego dobre samopoczucie, zdrowie i odpowiednie żywienie. Jeśli wszystko Was interesuje i jeśli szukacie odpowiednich produktów to musicie sprawdzić sobie dostępne na rynku przysmaki i karmę. Moim zdaniem zobacz to miejsce, jeśli poszukujesz najlepszych przysmaków. Tam na pewno dla swojego psiaka je znajdziecie. Warto takie przysmaki zamawiać online, ponieważ możecie je znaleźć w świetnych cenach, ze sprawdzonych miejsc.
ODPOWIEDZ