Opakowania foliowe?

Polecamy firmy i usługi, niekoniecznie związane z pracą.
Jacekś17

Opakowania foliowe?

Post autor: Jacekś17 »

Czy możecie podpowiedzieć gdzie i jakie opakowania foliowe do produktów, warto zamówić? Na https://www.efekt.eu/ jest dostępna jedna z ofert producenta. Są też dostępne w ofercie opakowania ekologiczne. Czy ktoś z Was może korzysta z oferty tego producenta?
Szyśka

Re: Opakowania foliowe?

Post autor: Szyśka »

Stąd można śmiało zamawiać https://przeprowadzkisklep.pl/ i folie bąbelkowe i kartony czy papier pakowy. Specjalizują się w tego typu produktach już dłuższy czas. Dzięki ich folii stretch nasza ostatnia wysyłka do klienta przetrzymała przerzucenie towaru na drugiego tracka
Awatar użytkownika
daro
Posty: 47
Rejestracja: 10 sty 2020, 8:24

Re: Opakowania foliowe?

Post autor: daro »

Przede wszystkim to warto kupować większe ilości. Wtedy cena jak się przeliczy na sztukę to jest dużo niższa. Sam bardzo dobrą ofertę znalazłem na duże worki strunowe i też w wielu różnych rozmiarach dostępne. Od takich bardzo małych właśnie po duże. Można do konkretnego asortymentu sobie dopasować. Takie worki z solidnym zamknięciem to bardzo dobre rozwiązanie i pewność, że wszystko jest odpowiednio zabezpieczone. Też tego rodzaju opakowania można używać wielokrotnie. A przydają się w sklepach, w domu, w warsztatach i wielu innych miejscach.
ODPOWIEDZ